Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: fora/warezy

User Avatar ozy1988
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          10
    tak tak chcemy zarobic xD, nie siedziales w tym nigdy to nie wiesz jaki przychód jest z reklam, wiec nie pisz takich rzeczy, serwer oplacamy sami, zreszta nie musze Ci sie z niczego tlumaczyc ...

User Avatar szmaragd
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    3
    » Reputacja
    saul forum to uzytkownicy, jesli jest ich duzo to i forum sie rozrasta. tamto forum jest nowe wiec dopiero zaczyna wchodzic na arene http. no wlasnie widze jak ladnie ludzie oczyszczaja to forum (darkwarez) xD mnie smuci ze uzytkownicy lubia taki syf z wiekszascia (juz teraz) linkow na gowniane serwery z ktorych i tak nikt nie sciaga i przy tym licza na zysk z tego (hotfile, storage)... jak widzialem wiekszosc userow przed otrzymaniem wyplaty dostaje maila ze ich konto zawieszaja z powodu nielegalnych plikow i na tym sie koncza ich zarobki. wg mnie metoda 1 wrzut - 1 post jest jak najbardziej przyjazna i dla oczu i dla samego uzytkowania. mozna sie klocic ze zarabiaja pkt tylko uploaderzy - no ale nic nie stoi na przeszkodzie by takim uploaderem zostac. tlumaczcie sobie jak tam chcecie czy to reklama czy nie ja po prostu lubie to forum i sie wypowiadam na jego temat

Zablokowany Avatar sagul
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    22
    Piwo (Otrzymane)
    6
    » Reputacja
    Siła:          0
    Cytat Napisał szmaragd Zobacz post
    saul forum to uzytkownicy, jesli jest ich duzo to i forum sie rozrasta. tamto forum jest nowe wiec dopiero zaczyna wchodzic na arene http. no wlasnie widze jak ladnie ludzie oczyszczaja to forum (darkwarez) xD mnie smuci ze uzytkownicy lubia taki syf z wiekszascia (juz teraz) linkow na gowniane serwery z ktorych i tak nikt nie sciaga i przy tym licza na zysk z tego (hotfile, storage)... jak widzialem wiekszosc userow przed otrzymaniem wyplaty dostaje maila ze ich konto zawieszaja z powodu nielegalnych plikow i na tym sie koncza ich zarobki. wg mnie metoda 1 wrzut - 1 post jest jak najbardziej przyjazna i dla oczu i dla samego uzytkowania. mozna sie klocic ze zarabiaja pkt tylko uploaderzy - no ale nic nie stoi na przeszkodzie by takim uploaderem zostac. tlumaczcie sobie jak tam chcecie czy to reklama czy nie ja po prostu lubie to forum i sie wypowiadam na jego temat
    nie saul ale sagul pierw naucz się pisać 2 skąd wiesz czy się nie znam a może znam ^-^ może byłem administratorem wareza 3 po twojej wypowiedzi i pisowni wnioskuje że jesteś dzieciakiem 4 kończę się wypowiadać na ten temat

User Avatar szmaragd
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    3
    » Reputacja
    Cytat Napisał sagul Zobacz post
    nie saul ale sagul pierw naucz się pisać 2 skąd wiesz czy się nie znam a może znam ^-^ może byłem administratorem wareza 3 po twojej wypowiedzi i pisowni wnioskuje że jesteś dzieciakiem 4 kończę się wypowiadać na ten temat
    jesli chciales pokazac ze jestes madry fajny i bezbledny to pomyliles fora. jedynie przy 4. punkcie moge Ci przyznac racje i poprzec. wiec reasumujac:
    1-daruj sobie cwaniactwo ; )
    2-jak Ty sie nad tym zastanawiasz to co dopiero ja mam powiedziec? moze byles, moze nie...
    3-pudło
    4-i dobrze : ]

moze teraz sie wypowie ktos na temat for http a nie na temat "prawda jest tylko jedna by sagul" ?

Power User Avatar cattani
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    7
    Piwo (Otrzymane)
    26
    » Reputacja
    Punkty:     1
    Może ktoś podałby jakieś dobre adresy do for/warezów o tematyce fimowej.Głównie chodzi mi o teatry,seriale i polskie kino bo coś widzę że kilka stron sz**g trafił a DVHK offline.

Zablokowany Avatar sago
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    17
    Piwo (Otrzymane)
    14
    » Reputacja
    Punkty:     1
    Siła:          0

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)