Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Robert Burneika - Marcin Najman: "Hardkorowy Koksu" zaliczył efektowny debiut

Zablokowany Avatar nightclubbing
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    48
    Piwo (Otrzymane)
    221
    » Reputacja
    Punkty:     3
    Siła:          0

Robert Burneika - Marcin Najman: "Hardkorowy Koksu" zaliczył efektowny debiut

Walka Marcina Najmana z Robertem Burneiką była największą atrakcją piątkowej nocy podczas gali MMA Attack 2. Popularny "Hardkorowy Koksu" debiutował mieszanych sztukach walki. W drugiej rundzie pokonał rywala przez techniczny nokaut.

Początek pierwszej rundy był senny, a momentami śmieszny, ponieważ Marcin Najman krążył wokół oktagonu, a Robert Burneika chodził sobie w okolicach środka. "Hardkorowy Koksu" w końcu zdecydował się ruszyć na swojego rywala, przypuścił frontalny atak, zepchnął go do głębokiej defensywy, ale nie wyrządził mu większej krzywdy. Publiczność zgromadzona w katowickim Spodku była zdecydowanie po stronie Litwina, dopingując go głośnym "nie ma lipy", co jest firmowym zawołaniem kulturysty.
    Druga runda była zdecydowanie lepsza. Już na samym początku Burneika ruszył do mocnego ataku, siadł na Najmana i mocnymi uderzeniami z góry doprowadził do poddania rywala.
    onet.pl

Ostatnio edytowane przez nightclubbing ; 28-04-12 o 09:24

Miejscowy głupek Avatar gutekCK1982
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    31
    Piwo (Otrzymane)
    257
    » Reputacja
    Punkty:     45
    Siła:          14

Jak koleś, który się boi wchodzi do klatki to muszą być z tego jaja.
    Najman jest jak nasza reprezentacja w nożną. Przegrali z Kamerunem, który przyjechał bez podstawowych zawodników i nie mając nawet trenera.
    Determination... Discipline... Pain... Passion... Body Building...

"Kłamstwem można niekiedy zajść daleko, ale nie można wrócić."

Tadeusz Kotarbiński

NIE ROZDAJĘ ZAPROSZEŃ I NIE PROSZĘ O NIE, JEŚLI ZOBACZYSZ MÓJ POST Z PROŚBĄ, BĄDŹ Z CHĘCIĄ ROZDANIA ZAPROSZENIA RAPORTUJ!!!

Spamer tu był!

Zablokowany Avatar uploadmen
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    25
    Piwo (Otrzymane)
    110
    » Reputacja
    Punkty:     8
    Uciekł po walce jak szczur do kanału.. Jest to jednolita porażka i kompromitacja dla takiego gościa jakim jest NAJMAN! pisane przez duże N. FUck THIS Shit!

Legend User Avatar 1Gboxer
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    71
    Piwo (Otrzymane)
    179
    » Reputacja
    Punkty:     21
    Siła:          15
    w sumie mozna to zrozumiec, najman jest tchorzliwy, a goscia mozna bylo sie przestraszyc
    The Korova milkbar sold milk-plus, milk plus vellocet or synthemesc or drencrom, which is what we were drinking. This would sharpen you up and make you ready for a bit of the old ultraviolence

AnDroid Fan Avatar roberto1972
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    57
    Piwo (Otrzymane)
    482
    » Reputacja
    Punkty:     34
    Siła:          13
    Ja tego nie rozumiem jak ktoś jest tchórzliwy to niech gra w pingponga a nie walczy w MMA. mam tylko nadzieję ,że nikt już z Najmanem nie podpisze żadnego kontraktu na walkę
    Wszelkie sprawy, które wymagają podjęcia decyzji na szczeblu ADMINISTRACYJNYM, proszę kierować do Administratora rozpusta. Proszę nie pisać żadnych uwag oraz skarg do Rumcajsa oraz byłych Moderatorów.

Miejscowy głupek Avatar gutekCK1982
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    31
    Piwo (Otrzymane)
    257
    » Reputacja
    Punkty:     45
    Siła:          14
    Przecież el testosteron to lep na oglądalność. Ludzie więcej zapłacą za oglądanie błazenady w jego wykonaniu niż za normalnego pojedynku.
    Jak już wcześniej gdzieś napisałem. Teraz pora na "pojedynek" ze Świerczewskim.
    Determination... Discipline... Pain... Passion... Body Building...

"Kłamstwem można niekiedy zajść daleko, ale nie można wrócić."

Tadeusz Kotarbiński

NIE ROZDAJĘ ZAPROSZEŃ I NIE PROSZĘ O NIE, JEŚLI ZOBACZYSZ MÓJ POST Z PROŚBĄ, BĄDŹ Z CHĘCIĄ ROZDANIA ZAPROSZENIA RAPORTUJ!!!

Spamer tu był!

V.I.P Avatar szymono
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    34
    Piwo (Otrzymane)
    134
    » Reputacja
    Siła:          19
    Cytat Napisał roberto1972 Zobacz post
    mam tylko nadzieję ,że nikt już z Najmanem nie podpisze żadnego kontraktu na walkę
    A ja bym chciał aby Małysz z nim walczył.

Nie boję się przyjaciół. Przyjaciele mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów. Wrogowie mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych. Oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie.

User Avatar czuczi
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    6
    Piwo (Otrzymane)
    1
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          12
    Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale nie śmierdzi Wam to podpuchą i ustawioną walką? Gość nie dostaje żadnego czystego ciosu i poddaje walke... Ja wiem, że Najman ma słabą psychikę, ale bez przesady

Super User Avatar nass
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    63
    » Reputacja
    Siła:          7
    Nie zapędzajmy się z tymi oskarżeniami tylko najpierw przeanalizujmy sytuację. Przecież Najman to pajac, ale pajac, który świetnie potrafi liczyć pieniądze. Swoje lata już ma i jest świadom tego, że kariery w tym biznesie nie zrobi więc "podkłada" się takim freakom jak Pudzian czy Burneika. Napisałem podkłada w cudzysłowie, bo nie wierzę, że któraś z jego dotychczasowych walk była ustawiona. Nie musiała być. Czy wyobrażacie sobie, że poważny zawodnik w jakimkolwiek sporcie walki przyjmuje propozycję pojedynku z kimś o 30kg od niego cięższym? Chyba każdy z was oglądał walkę Kliczki z Adamkiem i każdy z was pamięta jaka była to parodia, chociaż tam różnica wagowa wynosiła "zaledwie" 12kg. Przy takiej dysproporcji umiejętności stricte techniczne mają znikome znaczenie. Kolejną kwestią jest to jaką siłą dysponuje Burneika, i to jak destrukcyjną moc mają jego (nawet nieczyste) cepy.

Według niektórych źródeł Najman za walkę z Pudzianem dostał 30tys. (Pudzian podobno 0,5mln, ale to inna bajka) i jestem w stanie założyć się o kratę piwa, że taki Różalski musiałby stoczyć ze 3 walki żeby tyle zgarnąć, w UFC sporo zawodników z głównej karty otrzymuje 20tys. $ za walkę, nie wierzę, że stawki w PL są tak dobre chociaż w 50%. Bądźmy realistami. Najman może chciałby wygrać, ale z takimi przeciwnikami nie jest nawet w stanie, jeśli skróci dystans jest skazany na porażkę i nic nie musi być ustawiane. Marcinek stawia na pieniądze a nie na karierę, i w jego wieku jest to raczej rozsądna opcja, bo wyciągnął więcej niż mógłby.

Zablokowany Avatar uploadmen
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    25
    Piwo (Otrzymane)
    110
    » Reputacja
    Punkty:     8
    Cytat Napisał roberto1972 Zobacz post
    Ja tego nie rozumiem jak ktoś jest tchórzliwy to niech gra w pingponga a nie walczy w MMA. mam tylko nadzieję ,że nikt już z Najmanem nie podpisze żadnego kontraktu na walkę
    to było MMa czy celowe , marketingowe działanie.

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)