Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: P2M.me- Temat Ogólny

User Avatar Mr.Zuber
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    11
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          7
    Tej pracy wcale nie było tak wiele bo byłeś u nas nie wiem czy ponad miesiąc, poza tym zdeklarowałeś się na coś czego potem nie robiłeś przed długi okres czasu nie powiedziawszy nikomu, że Cię nie będzie, a na dodatek jak ktoś zwrócił Ci uwagę to powiedziałeś, że wcale nie musisz nic robić stąd degradacja. Poprzez napisanie kilku postów na forum nie będziemy Cię wielbić. Poza tym to nie jest nasze pierwsza spotkanie które tak się konczy. Zawsze się deklarujesz, że bedziesz coś robił, a po 2 tyg zapał Ci mija. Jak zostaniesz zdegradowany bo bluzgasz na wszystkich nawet na tych co nie mają nic wspólnego z Twoją sytuacją, a potem biegasz po całym internecie i piszesz jaka to administracja jest niedobra dla Ciebie. Weź przemyśl następnym razem co chcesz udowodni.

Pozdrawiam

User Avatar Mr.Zuber
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    11
    » Reputacja
    Chciałem ostrzec innych administratorów przez użytkownikiem Foxik. Rejestruje się pod rożnymi nikami, ale jego manią jest David Duchovny. Znajome mi nicki to coś jak: Hanky, Hank Moody, Fox Moulder czy jakos tak.

Specyfika działania:
    Zaciąganie sie do ekipy forum
    Bycie aktywnym przez około tydzien lub dwa, po czym znika na bliżej nieokreślony czas
    Jak wraca dziwi się dlaczego ranga została zdjęta
    Na próbę wytłumaczenia reaguje wyzywając całą ekipę i forum od najgorszych
    Po czym po miesiącu lub dwóch wraca przepraszając i prosząc o druga szansę jak to miało miejsce na moim forum dzis.

Spotkałem gościa już nie raz i zawsze się konczyło tym samym, więc radze uważać na tego typa. Teraz pewnei będzie cieżej go wychwycić, ale pewnie się da.

Pozdrawiam Zuber (p2mforum.pl)

Dowód...
    Hanky 16-08-2012 14:03
    Nie wiem, czy wciąż potrzebujecie aktualek na forum, ale gdyby co to jestem chętny do prowadzenia ich.
    Hanky 16-08-2012 14:01
    Witam - Hank Moody jestem. Chciałbym wszystkich serdecznie przeprosić za moje zachowanie i prosić o drugą szansę.
    Hanky 17-08-2012 12:26
    Nie będę miał wam za złe, jeżeli powiecie "nie" - to ja spieprzyłem, nie Wy.
    Ostatnio edytowane przez not2bad ; 18-08-12 o 13:43

User Avatar Mr.Rampamponi
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Siła:          5
    Cytat Napisał Roszko Zobacz post

-Opis:
    Istnieje u nas miła atmosfera którą tworzy zgrana ekipa ze starego m2y.pl które obecnie upada.

W dalszym ciągu nie ma sprostowania w opisie waszego p2mforum.pl

FORUM M2Y.PL NIE UPADA!! ISTNIEJE I NADLA JEST ROZWIJANE.

User Avatar kamilbyq
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    6
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Siła:          9
    Nie obrażaj się Togy ale m2y to syf. Kiedys to było porządne forum ale teraz upada. Zrobiliście z siebie targowisko na które się wysyła czym popadnie. Kiedyś moze i to było forum P2M a teraz co jest ? Nawet na shoutbox widac pustki, nikt nic nie pisze. Przekwalifikujcie się jakim forum chcecie być bo jak dla mnie od tych waszych stref to się az w głowie kręci.

User Avatar Mr.Rampamponi
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Siła:          5
    Cytat Napisał kamilbyq Zobacz post
    Nie obrażaj się Togy ale m2y to syf. Kiedys to było porządne forum ale teraz upada. Zrobiliście z siebie targowisko na które się wysyła czym popadnie. Kiedyś moze i to było forum P2M a teraz co jest ? Nawet na shoutbox widac pustki, nikt nic nie pisze. Przekwalifikujcie się jakim forum chcecie być bo jak dla mnie od tych waszych stref to się az w głowie kręci.
    byq-u ja w imieniu togasa - m2y.pl = all download , co kto woli, niebawem będzie wszystko w jednym miejscu. Co do stref jest tylko jedna: Strefa Pobierania podzielona na grupy, łatwo połapać . Forum upada? forum żyje własnym życiem bez udziału administracji i uważam to za największy plus ,z tego co wiem odwiedzajacych m2y jest wiecej niz kiedykolwiek, rejestrujacych sie też, a czemu akurat nie piszą ?! a na którym to forum prócz administracji modów czy też uploaderów ktoś ze zwykłych userów coś pisze w SB. Ogólnie , m2y w obecnym kształcie pasuje mi najbardziej. Pozdrawiam użytkowników.

User Avatar Mr.Zuber
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    11
    » Reputacja
    Update tematu. Nowa domena oraz kilka istotnych zmian w działaniu forum. Zapraszamy!

User Avatar PanzerSturm
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Siła:          2
    Najlepsze forum p2m w kraju goraco polecam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)