Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 113

Temat: Mail4Us.pl [M4U] - Temat Ogólny

User Avatar Skorpion
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    10
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          11
    Serdecznie wszystkich zapraszamy do wstąpienia w szeregi naszej ekipy na stanowisko kreatora kont lub uploader

Edit: Jeśli ktoś chce tylko ściagać to zapraszamy do działu POWER USER i zapoznanie się jak można otrzymać wymienioną rangę, ponieważ przy osiągnięciu 1000 userów zamknięty zostanie dział download dla rangi user

Power User Avatar andriu-m
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    1
    Piwo (Otrzymane)
    17
    » Reputacja
    a przewidujecie jakies wyzsze rangi dla kolegow z branzy :wink:
    .
    .
    .
    .
    .
    .

User Avatar Skorpion
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    10
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    Pomyślimy ;), ale na razie wszyscy mają dostęp do sb, więc pogadać możemy

Power User Avatar .SzoGuN.
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    16
    Piwo (Otrzymane)
    1
    » Reputacja
    Siła:          10
    Cytat Napisał Skorpion Zobacz post
    Jeśli ktoś chce tylko ściagać to zapraszamy do działu POWER USER i zapoznanie się jak można otrzymać wymienioną rangę, ponieważ przy osiągnięciu 1000 userów zamknięty zostanie dział download dla rangi user
    "PROMOCJA! Pierwszych 500 userów otrzyma range Power User bez wykonywania uploadu"
    Tą rangę przyznacie jak będzie te 500 pierwszych zarejestrowanych osób? Dobrze to rozumiem?
    Tak w ogóle to forum fajnie wygląda :wink: choć rzeczywiście przypomina inne wyglądem.

User Avatar tustyDM
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    4
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    ranga jest otzrymywana po zarejestrowaniu się na stronie więc nie czekamy az osiagniemy 500 userów

Power User Avatar .SzoGuN.
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    16
    Piwo (Otrzymane)
    1
    » Reputacja
    To dlaczego mam "user" a nie "power user"? Chyba, że jest lekkie opuźnienie ;]

Zablokowany Avatar MaDoX
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    10
    Piwo (Otrzymane)
    29
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Siła:          0
    http://www.mail4us.pl/showthread.php?p=787#post787

Wpisz się w tym temacie a ranga zostanie nadana

User Avatar jestemfajny2
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    haha, nie żebym coś miał do kogoś, ale:
    http://www.torrentmania.info/f-techn...454/page2.html
    w tym temacie same bluzgi, po co nowe forum i dlaczego ten sam układ

a tutaj kulturka

czyżby jakieś układy?

User Avatar breno
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    1
    Piwo (Otrzymane)
    3
    » Reputacja
    Widzę, że silna ekipa z UFS wzięła się za nowy projekt.
    Życzę powodzenia ;)

Zablokowany Avatar ajaxteam
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    34
    Piwo (Otrzymane)
    37
    » Reputacja
    Hmm,zarejestrowałem się z ciekawości nowego projektu ;)
    Widzę,że forum będzie głównie opierało swoje uploady na programie Ygoow,potem MH,a na końcu MR ;)
    Oto moje spostrzeżenia i uwagi:

+ wygląd,oprawa graficzna strony-wszystko jasno i przejrzyście
    + dział aktualizacja podzielony na kategorie,w których dane uploady są podzielone-np. filmy rocznikowo,gry wersjami (PC,konsola)
    + używanie wielu programów do uploadu-ktoś się może ze mną nie zgodzić,lecz ja uważam to za plus ;)
    + przywileje z okazji otwarcia-bardzo to zchęca do rejestracji na stronie

- martwi i bardzo denerwuje (przynajmniej mnie) zbyt mała różnorodność wyboru skrzynek do uploadu przedstawiona w tym temacie: http://www.mail4us.pl/showthread.php?t=375
    Szczególnie dotyczy to 2 punktu (Moorhunta)-przecież jest tyle w nim fajnych skrzynek,więc czemu na nie nie można uploadować ? Z tej listy dla niego,to tylko Mail.ru i Libero.it jest konkretne,bo Gmail i Gazeta blokowane (chociaż ostatnio mniej,ale jednak).To największy minus,bo przecież im większa różnorodność skrzynek,tym dłuższa żywotność uploadu.Nieprawdaż ?
    - duże (w moim przekonaniu) wymagania odnosnie uploadowania w celu otrzymania rangi.Czyż nie lepiej by było,żeby Uploader musiał wrzucić 2GB na miesiąc,a nie 700MB na tydzień,a Junior Uploader 1GB lub inną wielkość uploadu,ale miesięcznie,a nie tygodniowo ? Byłoby to wygodniejsze dla wielu osób-na przykład tych ze słabym łączem jak ja ;)

To by było takie małe podsumowanie.Nie będę pisał jako (-) że mało uploadów,bo forum niedawno dopiero co powstało i jest to zrozumiałe według mnie ;)
    Przydałby się poradnik o zakładaniu kont z użyciem proxy-dla użytkowników z stałym IP.
    P.S Tutaj http://www.mail4us.pl/showthread.php?p=675#post675 można do Moorhunta dopisać skrzynki: Volny (nie wszystkim działa z powodu blokady na IP),oraz Gazeta ;)

Jeszcze na koniec pytanie do administracji-jakie cele i plany związane ze stronką ? ;)
    Czy zamierzacie być w czołówce P2M i tak jak na Unique,czy P2Mforum.info wrzucać filmy w kilka godzin po ukazaniu się ich na trackerach ?

Bardzo proszę o odpowiedzi administracji na te pytania,a także na wypowiedzi odnośnie zauważonych przeze mnie spostrzeżeń mile:

User Avatar ossom
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    skrzynki podane w temacie sa skrzynkami przykladowymi

User Avatar xpsp3
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    - martwi i bardzo denerwuje (przynajmniej mnie) zbyt mała różnorodność wyboru skrzynek do uploadu przedstawiona w tym temacie: http://www.mail4us.pl/showthread.php?t=375
    Szczególnie dotyczy to 2 punktu (Moorhunta)-przecież jest tyle w nim fajnych skrzynek,więc czemu na nie nie można uploadować ? Z tej listy dla niego,to tylko Mail.ru i Libero.it jest konkretne,bo Gmail i Gazeta blokowane (chociaż ostatnio mniej,ale jednak).To największy minus,bo przecież im większa różnorodność skrzynek,tym dłuższa żywotność uploadu.Nieprawdaż ?

Jak mówi ossom to są tylk przykładowe skrzynki przetestowane przez team (nic nie stoi na przeszkodzie by ktoś wrzucał na inne). Ważne by up był sprawny, a na jakich skrzynkach to mało ważne.

- duże (w moim przekonaniu) wymagania odnosnie uploadowania w celu otrzymania rangi.Czyż nie lepiej by było,żeby Uploader musiał wrzucić 2GB na miesiąc,a nie 700MB na tydzień,a Junior Uploader 1GB lub inną wielkość uploadu,ale miesięcznie,a nie tygodniowo ? Byłoby to wygodniejsze dla wielu osób-na przykład tych ze słabym łączem jak ja ;)
    Takie ustalenia są chyba wszędzie. 700MB to raczej dużo nie jest. Ja jestem w stanie tyle upnąć z upem 10-15kb/s. Oczywiście jeśli ktoś wrzuca grę która zajmuje 5GB to będzie miał "zaliczone" kilka tygodni. Może w przyszłości zmienimy zasady. Teraz i tak uploaderzy mają upać ile się da by stronka była pełna upów .

User Avatar przemeks
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    1
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Do odpowiedzi Feniksa :
    L O L . Nie zapomnij że tam byłem adminem i niektóre nazwy działów to moje propozycje jak nie większość <sciana>
    Piona Wszystkim ;D

Zablokowany Avatar ajaxteam
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    34
    Piwo (Otrzymane)
    37
    » Reputacja
    Cytat Napisał ossom Zobacz post
    skrzynki podane w temacie sa skrzynkami przykladowymi
    Aha,rozumiem,no to dobrze,bo aż się przestraszyłem :P ;)

Cytat Napisał xpsp3 Zobacz post
    [/url]
    Jak mówi ossom to są tylk przykładowe skrzynki przetestowane przez team (nic nie stoi na przeszkodzie by ktoś wrzucał na inne). Ważne by up był sprawny, a na jakich skrzynkach to mało ważne.

Takie ustalenia są chyba wszędzie. 700MB to raczej dużo nie jest. Ja jestem w stanie tyle upnąć z upem 10-15kb/s. Oczywiście jeśli ktoś wrzuca grę która zajmuje 5GB to będzie miał "zaliczone" kilka tygodni. Może w przyszłości zmienimy zasady. Teraz i tak uploaderzy mają upać ile się da by stronka była pełna upów .
    Dużo to może to nie jest,ale na miesiąc a nie na tydzień.Sam mam upload w granicach 20-25 kb/s,więc słodko nie jest :/
    Aha,czyli jak wrzucę powiedzmy 1500 MB,to mam spokój na 2 tygodnie z wrzucaniem tak ?

Czekam na dalsze odpowiedzi dotyczące mojego poprzedniego posta ;)

Master User Avatar @Feniks
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    67
    Piwo (Otrzymane)
    51
    » Reputacja
    Punkty:     9
    Cytat Napisał przemeks Zobacz post
    Do odpowiedzi Feniksa :
    L O L . Nie zapomnij że tam byłem adminem i niektóre nazwy działów to moje propozycje jak nie większość <sciana>
    Piona Wszystkim ;D
    spoko, to nie znaczy, że musisz LT kopiować na UT. Bo wątpię, żebyś tak schemat zapamiętał. Swego czasu poradniki również były skopiowane, nawet screenów się wam nie chciało zmieniać, a tego już nie pisałeś. Później co dział wszedł na LT, zaraz był na UT. Wszedł GSM Corner na LT, zaraz był na UT, wszedł nowy podział działu seriale, zaraz to samo na UT, także sorry...
    tyle off-topu

Co do tematu. Ekipa nie zdążyła odejść, już się zastanawia do powrotu, także ciekawie może być z tą stronką.
    Ale bardzo podoba mi się dział $$ Finanse Forum $$ .
    Nie wypatrzyłem na żadnym forum takiego czegoś. Kawa na ławę, wypisane ile wydano, ile zebrano, brawo.
    Naprawdę wielki plus za tourrender:

ajaxteam, nie przesadzaj. 700mb tygodniowo to chyba nie jest dużo. Po 100mb na dzień ? Zwłaszcza, że na konta można wrzucać z przerwami. Wszędzie mniej więcej taki jest limit i wszędzie obowiązuje zasada, że jak upniesz odpowiednio więcej, to masz zalatwiony kolejny tydzień, dwa czy tam ile. Pomijając fakt, że administracja zwykle potrafi przymknąć oko na pewne rzeczy. Nie jest to tak rygorystyczne. Z dawien dawna sam wysyłałem z prędkością 10-15kb/s. Ranga Uploader zwykle daje jakieś korzyści, na które trzeba rowniez zapracować. Jak się chce wrzucić coś oddzielnie, to też istnieją do tego odpowiednie działy ; ]

;|

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)