Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 136

Temat: P2M.com.pl - Temat Ogólny

User Avatar tomaran
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    6
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          11
    Cytat Napisał p2m.com.pl Zobacz post
    ale dla naszego leniwego kolegi podam adres :
    RODZINNY DOM DZIECKA
    41-506 CHORZÓW, ul. Dobrodzieńska 27

A i nie zapomnij wszystko zgłosić na policję ...powiedz że chciałeś ściągać filmy,muzę,oprogramowanie...z takie a takiego forum...wpłaciłeś nawet 50 zł...by mieć niograniczony dostęp do tego typu plików...a tu masz oszust chciał oszukać oszusta...hahaha...

hahah Jakoś nic się nie zgadza.
    Ani adres, ani konto ani Instytucja
    Na stronie tego stowarzyszenia są takie dane"
    STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY
    41-500 Chorzów, Plac Św. Jana 31a

tel./fax 032 241 20 68
    email: stowarzyszenienarzeczrodziny@wp.pl

Konto bankowe: 48 1090 2024 0000 0005 3401 9904

Więc nie ściemniaj tu i próbuj dalej oszukiwać.

A co do policji to odstałem maila od Pani Naczelnik z urzędu miasta w Chorzowie.

Szanowny Panie,
    Nie ukrywam, iż bardzo zbulwersowały mnie przekazane przez pana informacje o rzekomych oszustwach portalu P2M.COM.PL związanych z jednostką opiekuńczą, która funkcjonowała na terenie miasta Chorzów. Potwierdzam też, że w opisany przez pana sposób żadna jednostka nie ma prawa zbierać żadnych funduszy na działalność statutową
    Ponieważ pana doniesienie o rzekomych wyłudzeniach jest anonimowe, oraz mając na uwadze powagę sytuacji zdecydowałam o powiadomieniu stosownych organów ścigania udostępniając całą nasza korespondencję. Do takiego działania zobowiązuje mnie status funkcjonariusza publicznego.
    Jednocześnie proszę pana o ujawnienie wszelkich dokumentów i potwierdzeń dokonanych wpłat na rzecz RDD 2, o których wspomina pan tym bardziej, że zarówno pan jak i pozostałe osoby będą miały status pokrzywdzonych. Od tej chwili wszelką korespondencję proszę kierować do
    KMP w Chorzowie, Sekcja ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą, ul. Legnicka 1.

hahah powiem jedno nie wiem czemu mam być osobą pokrzywdzoną ale niech im będzie (chyba że chodzi o to ze p2m.com.pl wyłudziło ode mnie kase hahah).
    A co do tego, że niby pobierałem cokowliej z waszego forum to chyba nie czytaleś dokładnie: nie zdązyłem nic pobrać bo najpierw nie miałem rangi, potem p2m.com.pl nie działalo a teraz zostałem zablokowany na waszym forum.
    Więc ani bajta nie ściągnąłem.

Więc czuwaj ! Bo nie znasz dnia, kiedy o 6 rano zrobią ci nalot
    .
    Ostatnio edytowane przez tomaran ; 18-08-08 o 17:41

Power User Avatar tbhthelolmaker
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    37
    Piwo (Otrzymane)
    6
    » Reputacja
    "Po szachu brachu doprowadzę cię do mata" ;-)
    Jeśli coś wiesz, przyznaj, że wiesz. Gdy zaś czegoś nie wiesz, przyznaj, że nie wiesz. Oto prawdziwa wiedza.
    Konfucjusz
    http://tbhthelolmaker.wordpress.com/kontakt/

3. Piwo tomaran postawił(li) piwo za powyższy post
    Power User Avatar i_hate
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    16
    Piwo (Otrzymane)
    6
    » Reputacja
    heh a życzę Ci żeby tobie również zrobili nalot o 6 rano i zobaczyli co masz nielegalnego na płytach i na dysku...bo to co teraz zrobiłeś to jest po prostu chamstwo.

5. Piwo tomaran postawił(li) piwo za powyższy post
    Super User Avatar Terrmos
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    to było naprawde głupie pomyśl sobie teraz o Tych wszystkich niewinnych ludziach

7. Piwo tomaran postawił(li) piwo za powyższy post
    User Avatar Szanujmy_sie
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    11
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    A przepraszam bardzo , ale może ktoś się zgodzi (i tutaj uznanie,bo wiem, że osoba jest dorosła i ma pojęcie), lub nie (to już niestety osoba pokroju dzieciak - niestety jak większość za drugą stroną komputera),mam uwagę - to na czyje konto wpływały pieniądze - skoro to nieistniejący dom dziecka??? - w powietrzu się rozpłynęły???

Po drugie primo : Z wypowiedzi tego człowieka wynika jedno - jest do osoba o płykim rozumowaniu, brak kultury, chamstwo dominuje w Twojej każdej wypowiedzi, lubisz się chyba pastwić nad innym człowiekiem... "Więc czuwaj ! Bo nie znasz dnia, kiedy o 6 rano zrobią ci nalot." - kto takie coś pisze? - z takim podejściem (bez obrazy) - mógłbyś sprzedać swoje podwórko i gadać tak do swoich kolegów czy koleżanek, a nie do człowieka, którego nawet nie znasz i tu powiem brzydko, aczkolwiek -wyrażę się w Twoim języku - w du... byłeś gów.. widziałeś.

A teraz parę rzeczy , pozwolisz, że wyjaśnisz mi to :

"Wtedy była taka akcja, że nagle na p2m.com.pl zaczęli zbierać kasę na ten szczytny cel.
    Po wpłaceniu otrzymałem rangę VIP i było ok"
    --- I tutaj zacznę od takiej rzeczy :
    Po rozłamie forum na p2m.com.pl :
    - działy były otwarte dla wszystkich userów;
    - Pan PHENIX - nie wprowadzał żadnych opłat, nie prosił o wsparcie, nie chciał ani centa;
    - tu zapytam: Kto prosił o rangę typu Vip i o wpłaty pieniężne dla forum, po zablokowaniu kilku działów ?
    Odpowiedź : Userzy , którzy nie mogli uploadować, nie mieli czasu etc., co za tym idzie ? , aby każda ze stron była zadowolona Pan PHENIX , postanowił, aby wpłacać bezpośrednio na dom dziecka. Lecz pytanie - po cio miałby zrobić taką oczywistą machlojkę, skoro każdy mógłby to sobie sprawdzić ? Czemu nie prosił , aby od razu pieniądze szły na konto PHENIX'a ? - Bo człowiek im bardziej chce dobrze tym bardziej dostaje cięgi.

"jakimś cudem straciłem rangę"
    -- Uwierz mi to nie cuda a regulamin : "rangę przyznaje się na określony czas : 3 miesiące" , a ile minęło ?

"Zacząłem starać się przywrócenie rangi VIP ale musiałem przedstawić potwierdzenie"
    -- Widać Twoją kompetencję , skoro nie masz potwierdzenia - zgubić dokument, to ja nie wiem gdzie je trzymasz , może na dworze akurat zostawiłeś? Albo masz w domu/mieszkaniu krasnoludki , które Ci go wzięły.

" byłem gotowy nawet do nich podjechać.
    Ale się okazało, że podany nr kontaktowy nie istnieje.
    Mało tego w ogóle taki Rodzinny Dom Dziecka nr 2 w Chorzowie NIE ISTNIEJE "
    -- Po co dzwonić ? Byłeś gotowy do nich pojechać ? To czemu nie pojechałeś? Nie bój się to nie jest dom widmo.

"Został zlikwidowany uchwałą Rady Miasta Chorzów już 1.07.2006 r"

"...zlikwidować(...)działający jako jednostka organizacyjna miasta.(...)Z dniem likwidacji dalszą nieprzerwaną całodobową opiekę i wychowanie wychowankom Rodzinnego Domu dziecka Nr 2 zapewni w tym samym obiekcie w formie placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego podmiot niepubliczny posiadający status organizacji pożytku publicznego – Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny."

-- Przeczenie przeczenia : zlikwidowano - ale znów" zapewni w tym samym obiekcie"

"kasę, którą perfidnie zabierał właśnie PHENIX"
    -- Przepraszam , a skąd wiesz na jakie konto to wpłynęło , może skoro takie oskarżenia rzucasz, chcesz sprawę założyć , to może jak tak lubisz - założy się i tobie sprawę o pomówienia i kłamstwa !

"A to nicki części osób, które podobnie jak ja zostały oszukane"
    -- Po co mieszasz inne osoby?? Jakoś nikt nie zgłosił skargi, a żadnej z osób tutaj nie widzę w wypowiedzi.Czyli kolejna sprawa o pomówienie i kłamstwa.

"Tak się wkurzyłem, że wysłałem maila do Urzędu Miasta w Chorzowie z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji i jak uważają, że to jest przestępstwo to niech zainteresują tym policję"
    -- I co chciałeś udowodnić tym? Że umiesz (albo próbujesz wszystkim pokazać),załatwiać sprawy urzędowe, bo jak dla mnie to pierwszą osobą, do której bym się zgłosił, aby to wyjaśnić to byłby PHENIX, sam powiedziałeś , że nie cięzko go odnaleźć, to proszę - zapraszam do niego, zobacz, popytaj, nic do ukrycia, po co się ukrywać za nickiem, pokazywać swoją mądrość anonimowo, robic propagandę , a potem zamilkniesz? Umów się z PHENIXEM na spotkanie , wyjaśnijcie sobie sytuację, a nie że każdemu z osobna będzie się pisać kilometry wyjaśnień co i jak? Komu ma się człowiek tłumaczyć za każdym razem, gdy ktoś pisze i rzuca oskarżenia - Nick, i to wszystko, pokaż się, ujawnij, boisz się czegoś? Jesteś taki uczciwy - proszę bardzo - spotkaj się z nim , porozmawiaj.

I tu piszę do wszystkich przytomnych : Nie ma co rosiewać głupoty na forach, stronach internetowych, gdzie człowiek po drugiej stronie to 13-sto latek, lub osoba niespełna rozumu - bo nikt nie ma czasu na odpowiedzi, człowiek nie jest komputerem, i nie będzie się tłumaczył komukolwiek, bo nie musi! Takie rzeczy załatwia się : spotkaniem w cztery oczy, wyjaśnienie wątpliwości etc., kto tak nie postępuje to naprawdę osoba niegodna uwagi, jakiś idiota, któremu zachciało się oczerniać ludzi publicznie.

Nie przedstawiłeś żadnych konkretnych dowodów, podkreślam - KONKRETNYCH !
    - Druga strona , czyli Adam , nie ma obowiązku nawet odpisywać Ci , bo skoro Ty masz wątpliwości, to pewnie masz czas (sądząc po tym co piszesz, masz go nadmiar:chodzenie po urzędach,pisanie po forach), aby się spotkać osobiście.

=================
    Dziękuję za uwagę i myślę, że osoby naprawdę mądre to zrozumieją, poniżej przykład osób , które tego nie zrozumieją (po przeczytaniu bezmyślnych wypowiedzi) :

tasiu : "Tego oszusta powinna dosięgnąć ręka sprawiedliwości. Czemu sam tego nie zgłosisz na policję, tylko czekasz na reakcje UM?" (widzę zwolennik podkręcania atmosfery)
    ===============
    Predom : "takie cos trzeba tepic, ktos chcial wspomoc potrzebujacy dom dziecka, oraz dzieci w nim mieszkajace, przekazal pieniadze na zacny cel, a nie na to zeby sobie admin mial na balety i inne pierdoly, co innego sciaganie filmu, a co innego ukrasc/wyludzic pieniadze." ( balet i inne pierdoły? Musisz się spotkać osobiście Z Phenixem i zdaj relację z "baletów" / co innego ściąganie filmu? Pochwal się Tą wypowiedzią policji - i zaproś ich do domu)
    ============
    Roberto1972 : "by zarobić parę złotych" (hmmm.... taa, naprawdę ? wiesz ilu wpłaciło na ranę Vip w całym czasie po urzędowaniu? A teraz przelicz : opłata serwerów (i to niejeden); Licencja VBulletin,Zapłata programiście za program z coraz to nowszymi funkjami? - stwórz to wszystko załóż forum i powiedz najpierw ile straciłem, nie mam Ci za złe , bo może jesteś nieświadomy, jak to jest prowadzić większe forum)

============

EDIT : A co do tego, że niby pobierałem cokowliej z waszego forum to chyba nie czytaleś dokładnie: nie zdązyłem nic pobrać bo najpierw nie miałem rangi, potem p2m.com.pl nie działalo a teraz zostałem zablokowany na waszym forum.
    Więc ani bajta nie ściągnąłem.

Gdzie napisałeś , że nic nie pobrałeś, po drugie równie dobrze mogę Ci napisać , że ja to Jack Nicholson, po trzecie piszesz że nie miałeś rangi , a VIP ? Napisałeś : "dostałem VIPA i było okej" - czyż nie tak ?! Czy ty umiesz czytać co piszesz? Czy tylko piszesz co Ci palce na klawiaturę przyniosą?
    Ani bajta nie ściągnąłeś? To po co chciałeś rangę VIP? Co chiałeś robić na forum warezowym niby ? Po co się tu zalogowałeś? No niech teraz się wypowiedzą na Twój temat jako Twojej osoby - nieprzeciętnie głupiej w moich oczach czytająć takie coś.
    Ostatnio edytowane przez Szanujmy_sie ; 18-08-08 o 20:21

9. Piwo tomaran postawił(li) piwo za powyższy post
    User Avatar tomaran
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    6
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    Cytat Napisał Szanujmy_sie Zobacz post
    Nie przedstawiłeś żadnych konkretnych dowodów, podkreślam - KONKRETNYCH !
    - Druga strona , czyli Adam , nie ma obowiązku nawet odpisywać Ci ,
    No spokojnie rozumie
    Fakt żadnych dowodów w rozumieniu prawa nie przedstawiłem. Ale nawet pan Adam K. admin p2m.com.pl nie zaprzecza, że "zbierał" kasę na dom dziecka.

Teraz to jest poważny problem i powiem szczerze, że nie sądziłem, że urząd miasta wkurzy się bardzo i powiadomi policję. Ja tylko chciałem wiedzieć czy taki dom dziecka istnieje i chciałem od nich potwierdzenie wpłaty aby mieć rangę vip.

Tak więc nie pozostaje nic tylko czyścić kompa a najlepiej nowego kupić bo z dysków mogą wszystko odzyskać. Może i zmienić sieć.

Mogę jedyne powiedzieć, że mi przykro z tego powodu i jak ktoś będzie miał z tego powodu problemy.
    Ale to nie oszukiwałem, że zbieram kasę na dom dziecka !!

A mi się pan Adam K. nie musi tłumaczyć. Ani nikomu z nas. Jak było tak jak piszecie wyżej, że to była akcja charytatywna to fajnie. Nie musicie się czego bać.
    Może policja zgłosi was do pokojowej nagrody nobla.
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 18-08-08 o 20:48

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    teraz juz jest za późno trzeba bylo pomyślec wcześniej

User Avatar Szanujmy_sie
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    11
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    Cytat Napisał tomaran Zobacz post
    No spokojnie rozumie
    ...pan Adam K. admin p2m.com.pl ...

Przepraszam, a może się także przedstawisz swoje imię i nazwisko ?
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 18-08-08 o 20:48

User Avatar siwybug
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    14
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Siła:          12
    Jak czytam te wszystkie posty to dobrze wiem, ktorzy z autorow sa userami p2m.com.pl. Powiedzenie "winny sie tlumaczy" pasuje tutaj wysmienicie.
    Z tego co wiem, to Adam K. nie jeden raz oszukal ludzi z forum. Wspomniany rozlam jest tego przykladem.
    Co do tomarana to bardzo dobrze, ze zglosil (moze nie swiadomie) sprawe do UM... Nie masz sie czego obawiac, bo jak sam widzisz masz status "Pokrzywdzonego". Wplacales pieniadze (w przekonaniu) na Dom Dziecka, szczytny cel, nie do kieszeni jakiegos prywaciarza, ktory poprzez wyludzone pieniadze stara sie utzrymac rodzine...
    Drogi, Szanujmy_sie, powiem tyle - szkoda mi Ciebie... Widocznie nie wiesz, ze p2m jest LEGALNE. tomaran niekoniecznie chcial sobie sciagnac najnowsza gre czy program. Po prostu chcial sobie sciagnac Linuxa, czy film, albo muzyke, co jest (bez udostepniania) LEGALNE. Skoro chcial wspomoc Dom Dziecka i (przy okazji) otrzymac range VIP na forum to nie ma w tym nic zlego.
    Pozdrawiam cala spolecznosc P2M i trzymam kciuki za tomara. Miejmy nadzieje, ze PHENIX niedlugo znajdzie sie tam gdzie jego miejsce - w ciemnej, ciasnej celi...
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 18-08-08 o 20:49

User Avatar Szanujmy_sie
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    11
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    To po co chce kupić nowy komputer?
    Czego się obawia?
    A Ty skąd jesteś , komu kibicujesz?

Ile razy jeszcze napiszą ludzie tutaj Adam K.? - przecież to widać , że to czysta prowokacja...
    Tacy jesteście imienni ? Proszę - przedstawcie się....

"Drogi, Szanujmy_sie, powiem tyle - szkoda mi Ciebie"

Nie musisz mnie żałować, żal mi Twojej głupoty niestety, mam uczulenie na takie coś.

User Avatar siwybug
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    14
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    tylko po co mamy sie przedstawiac?
    z reszta kim TY w ogole jestes, co?

kolejnym, juz koronnym dowodem na wyludzanie pieniedzy (jak to zauwazyl tomaran) jest usuniecie tego ogloszenia.
    Mozna powiedziec, ze tym zagraniem K. przyznaje sie do zarzucanych mu tutaj czynow.
    A ty Szanujmy_sie, zauwaz, ze zadne inne forum nie wykorzystuje ludzkiego serca, nie gra na uczuciach, zeby zarobic.
    Szanujmy_sie, masz ladny nick, z przeslaniem... Uszanuj nas i sie juz nie odzywaj. Siedz sobie na p2m.com.pl i kibicuj PHENIXowi...
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 22-08-08 o 21:05

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    skoro podajedsz czyjes nazwisko podaj i swoje

User Avatar Szanujmy_sie
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    11
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    To nie jest kibicowanie - to jest jawne przedstawienie faktów - chcesz wyciągów? - proszę się zgłosić do pana Adama, na co czeka ?

Każesz mi się zamknąć - tak Twa kultura mówi jedno - dno społeczne i brak poszanowania.
    A to skąd jestem, kim jestem, co robię to powinno Cie nie interesować - to Ty napisałeś temat ? Komu Ty kity pociskasz i próbujesz na siłę coś udowodnić ?

Z Tobą nie piszę, więc co się wtrącasz? Co chcesz poparcia, bić Ci brawo?

===================

Mam propozycję - przekonają się wszyscy co chcą poznać prawdę i zobaczyć na własne oczy - bo tutaj nic się nie wyjaśni -
    Organizowane jest Spotkanie Userów na p2m.com.pl : Zapraszam na spotkanie, co zaszkodzi? Poznacie pana Szanownego Adama, zobaczycie Te luksusy w jakich się pławi według Was, jestem Ciekaw ilu się zgłosi ? Na wróżkę mi nie przystoi, ale daję zakład : Ci co nieprzychylnie się wypowiadali , wtrącali nachalnie jego dane i siali zamęt w temacie - na pewno nie przyjadą, bo radość im sprawia siedzenie przed komputerem i pisanie pierdół niedorzecznych .

Jak masz pieprzyć głupoty - nie przedstawiasz faktów- NIE PISZ NIC !!!
    Ostatnio edytowane przez Szanujmy_sie ; 18-08-08 o 21:08

User Avatar Szanujmy_sie
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    11
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    No niestety po tak długiej przerwie trzeba liczyć się z tym, iż nikt przez ten czas nie wrzucał niczego, ale wiadomo po przerwie czas na intensywną pracę i myślę, że po pewnym czasie, forum znowu będzie jeszcze bogatsze...., ach, nie przekonuję, bo przekona się każdy sam i sam stwierdzi, ja tylko wyraziłem opinię.
    Dziękuję.

Xtreme User Avatar Timmy2000
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Tak uszczegółowiając to nie wiem co podanie jakichkolwiek wyciągów jak tutaj to Szanujmy_sie piszesz miałoby dać i znaczyć ? To stowarzyszenie nie potwierdzi ze takie wpłaty były od tak jesli ktoś o to poprosi (nie mają obowiązku więc nie będą ujawniać swoich źródeł finansowania). I zawsze można zarzucić że wyciągi nie są pełne i nie oddają wszystkich wpłat.

A te argumenty żeby przyjechać i się spotkać trochę dziwne, ty na ich miejscu byś nie przyjechał, nie wiem czy ktokolwiek by przyjechał za to wiem że to by nic dało dałom, jedynie każdy mógłby sobie powiedzieć co o tej sprawie mysli i sądzi a zweryfikować tego po prostu nie ma jak i tak samo nie ma jak potwierdzić że rzeczywiście tu doszło do jakiegoś rzekomego naciągania chyba zę się tym zajmą istytucje do tego władne.

Ja nie siędzę tuitaj po żadnej stronie i szczerze mam nadzieje że kasę przelewaliście na konto tego stwarzyszenia.
    Ostatnio edytowane przez Timmy2000 ; 19-08-08 o 00:17

20. Piwo postawił(li) piwo za powyższy post
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)