Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 136

Temat: P2M.com.pl - Temat Ogólny

Power User Avatar i_hate
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    16
    Piwo (Otrzymane)
    6
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          11
    najlepiej wszyscy sami wpakujmy sie do pierdla bo jesteśmy przestępcami, ludzie wylejcie sobie na głowę kubek zimnej wody !

trudno oszukali Cię...masz do nich żal...ale jeśli na prawdę złożyłeś wniosek do prokuratury i odbędzie sie rozprawa to Ty również licz sie z konsekwencjami...

Zablokowany Avatar Predom
    Grupa
    Zablokowany
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    6
    Piwo (Otrzymane)
    12
    » Reputacja
    Siła:          0
    takie cos trzeba tepic, ktos chcial wspomoc potrzebujacy dom dziecka, oraz dzieci w nim mieszkajace, przekazal pieniadze na zacny cel, a nie na to zeby sobie admin mial na balety i inne pierdoly, co innego sciaganie filmu, a co innego ukrasc/wyludzic pieniadze.
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 19-08-08 o 22:58

Power User Avatar i_hate
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    16
    Piwo (Otrzymane)
    6
    » Reputacja
    wiem że trzeba tępić ale ostrożnie bo wytępimy się sami...
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 19-08-08 o 22:59

Power User Avatar Exclusive
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    31
    Piwo (Otrzymane)
    14
    » Reputacja
    Punkty:     1
    Niestety wiele for warezowych, p2m naciąga ludzi na koszta. Jestem administratorem i dobrze wiem ile kosztuje utrzymanie forum i są to nieduże pieniądze - które można ustukać na reklamach, wszędzie można spotkać typowe zbiórki na serwer który rzekomo kosztuje 500 pln miesięcznie... A w rzeczywistości to pewnie zwykły shared na webd ;) W obecnych czasach takowych serwisów jest coraz więcej. Zakładane przez dzieci, debili - a potem płacz...

Xtreme User Avatar Timmy2000
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Siła:          12
    Exclusive trochę przesadzasz, największe fora p2m chodzą na dedykach których koszty utrzymania wynoszą gróbe setki złotówek.

Jesli główne info z tego topica jest prawdą to w takim razie to grube przegięcie.

6. Piwo tomaran postawił(li) piwo za powyższy post
    AnDroid Fan Avatar roberto1972
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    57
    Piwo (Otrzymane)
    482
    » Reputacja
    Punkty:     34
    Siła:          14
    Ale szambo ciekawe ile osób nieświadomych wpłaciło kasę na tą akcję. Wykorzystywać biedne dzieci z bidula by zarobić parę złotych wstyd.
    Wszelkie sprawy, które wymagają podjęcia decyzji na szczeblu ADMINISTRACYJNYM, proszę kierować do Administratora rozpusta. Proszę nie pisać żadnych uwag oraz skarg do Rumcajsa oraz byłych Moderatorów.

8. Piwo tomaran postawił(li) piwo za powyższy post
    Elite User Avatar ReVolution
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    56
    Piwo (Otrzymane)
    102
    » Reputacja
    Punkty:     33
    Cytat Napisał Timmy2000 Zobacz post
    wynoszą gróbe setki złotówek.
    grube przez u a mozna forum postawic na kimsufi za 100zl i tez nikt sie nie pogniewa a 100/100 jest, popraw mnie jesli to jakas roznica miedzy najtanszym dedykiem a jakims za 700zl
    [LEFT]

User Avatar tomaran
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    6
    Piwo (Otrzymane)
    2
    » Reputacja
    Cytat Napisał ReVolution Zobacz post
    grube przez u a mozna forum postawic na kimsufi za 100zl i tez nikt sie nie pogniewa a 100/100 jest, popraw mnie jesli to jakas roznica miedzy najtanszym dedykiem a jakims za 700zl
    To nie jest istotne na jakim serwerze zainstalowane jest to forum ale myślę, że jest różnica wielka.
    Podobna do tej że na celeronie nie pograsz w jakąś nową gierkę a na core duo już tak.
    Tak samo sprawa ma się z serwerami. Forum z 50 użytkownikami online (czyli z ok 2000 unikalnymi na dzien) może się zadowolić celeronem bo nie ma wielu połączeń z bazą.

Ale już forum z 20 tys. unikalnymi dziennie wymaga raczej większej mocy obliczeniowej. Nie mówiąc o tym, że bazy takich forów zaczynają się od 0,5 GB.
    Poza tym na takie bazy to musi być dysk SAS a nie zwykły. Bo inaczej load zatnie wszystko.
    A łącze nie jest tak ważne.

Ale jak napisałem to nie jest ważne.

Ważne co p2m.com.pl kombinuje.

Jutro jest poniedziałek, więc spodziewam sie odpowiedzi od urzędu miasta. Ale znając życie czuje, że to będzie duża afera.
    Dobrze, że p2m.com.pl ma serwer w Polsce, szybciej dojdą do nich.
    A zresztą, chyba każdy ma adres PHENIXA i jego dane bo krążyły kiedyś po internecie.

Cytat Napisał roberto1972 Zobacz post
    Ale szambo ciekawe ile osób nieświadomych wpłaciło kasę na tą akcję. Wykorzystywać biedne dzieci z bidula by zarobić parę złotych wstyd.
    No wielu. Zamieściłem screeny tylko małej części tych zgłoszeń.

Pozdrawiam i dzięki, że tak wiele osób również czuje powagę tej sytuacji i ocenia ją podobnie jak ja.

Xtreme User Avatar Timmy2000
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Cytat Napisał ReVolution Zobacz post
    postawić to możesz i na burej suce tylko czy jej grzbiet to uciągnie ? ;)

Heh żadne większe forum p2m chyba się na serwie typu kimsufi nie hostuje (mowa tu o kilku najmiększych dla reszty może rzeczywiście taki serwer by wystarczył specjalistą tutaj napewno nie jestem ale) to nie jest tylko kwestia nieograniczonego transferu szybkości łącza i jego przepustowości tylko procka też i pewnie ramu by to wszytko pociągnęło odpowiednią liczbę zapytan. Fora p2m są bardzo często odwiedzane, na największych po kilka tys userów tygodniowo po kilkanaście do nawet 20 czy 30 k miesięcznie, przykładowo na takim jednym z największych pod względem liczby userów się logujących ufs.pl w tej chwili masz ponad 700 userów aktywnych przez ostatnie 15 minut, rekord to 1500, żadne kimsufi nie ma szans czegoś takiego uciągnąć.

A że kilka większych for nie hostują się w jakimś ovh kimsufi i podobnych tylko w dedykach za większą kasę to wydaje mi się że akurat wiem. I heh lol jakby nie było róznicy między kimsufi za 100 zeta a serwami po 500-700 zl to po co by one istniały i po co ludzie by je wykupywali ?
    Ostatnio edytowane przez Timmy2000 ; 17-08-08 o 22:14

Master User Avatar mac4x
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    41
    Piwo (Otrzymane)
    34
    » Reputacja
    No w sumie fakt tragicznie postąpił,żeby w taki sposób zbierac pieniądze.

A co do tego wszystkiego to nie mów nic p*ą .Zresztą sam możesz miec przewalone a robic taką aferę dla 50zł to chyba nie warto.... miec kłopoty.
    "Konia strzeż sie z tyłu, byka z przodu, a głupca ze wszystkich stron".

User Avatar RamirezzMS
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    2
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    Czytając pierwszy post o tym co zrobił Admin tej stron, można podsumować to jednym słowem
    ŻAL.
    Żeby oszukać ludzi mających dobre serca i podawać im że zbiera się na DOM DZIECKA to po prostu brak mi słów

User Avatar p2m.com.pl
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    1
    » Reputacja
    Cytat Napisał tomaran Zobacz post
    Cześć.

Jestem użytkownikiem forum p2m.com.pl. Coś w marcu tego roku kierując się apelem administratora PHENIX (czyli Adama K.) wpłaciłem darowiznę niby na Rodzinny Dom Dziecka nr 2 w Chorzowie.
    Wtedy była taka akcja, że nagle na p2m.com.pl zaczęli zbierać kasę na ten szczytny cel.
    Po wpłaceniu otrzymałem rangę VIP i było ok.

Aż do teraz, kiedy po przerwie w działaniu p2m.com.pl jakimś cudem straciłem rangę. Zacząłem starać się przywrócenie rangi VIP ale musiałem przedstawić potwierdzenie.
    Ponieważ nie miałem potwierdzenia zacząłem szukać kontaktu z tym Rodzinnym Domem Dziecka nr 2 w Chorzowie. A że mieszkam w Gliwicach byłem gotowy nawet do nich podjechać.
    Ale się okazało, że podany nr kontaktowy nie istnieje.
    Mało tego w ogóle taki Rodzinny Dom Dziecka nr 2 w Chorzowie NIE ISTNIEJE !

Został zlikwidowany uchwałą Rady Miasta Chorzów już 1.07.2006 r. czyli na dłuuugo przed tym jak Witkat z files4you.net stworzył forum p2m.com.pl !!! hahaha
    I długo przed tym jak PHENIX pojawił się na tym forum.
    A skąd to wiem ? Bo na stronie Urzędu Miasta w Chorzowie znalazłem uchwałę likwidującą ten Rodzinny Dom dziecka :
    http://www.chorzow.um.gov.pl/bip/ind...25711624126895

Pisze tam m.in:

Więc jaki jest wniosek ?
    PHENIX czyli Pan Adam oszukuje wszystkich i to w bardzo wredny sposób wykorzystując los pokrzywdzonych dzieci. Po prostu forum p2m.com.pl zbierało na nieistniejący Dom Dziecka kasę, którą perfidnie zabierał właśnie PHENIX.
    To jest cholerne draństwo !!!
    Jak można tak kraść, oszukiwać i jeszcze wykorzystywać dobre serce ludzi, którzy poruszeni niby trudną sytuacją tego Domu Dziecka wpłacali dość pokaźne kwoty. Ja wpłaciłem 50 zł i pewnie było sporo takich jak ja.

Powiem wam szczerze, że nie wierzyłem za bardzo ekpie, która odeszła od tego oszusta PHENIXA (Adama K.) i zrobiła nowe forum p2m.org.pl. Nie chciało mi się wierzyć, ze ten PHENIX robił takie przekręty jak pisali admini p2m.org.pl.
    Ale teraz już wierze, bo sam się o tym przekonalem.

Mam nadzieję, że ten mój temat otworzy wszystkim oczy i każdy się przekona że p2m.com.pl to OSZUŚCI !!!

Mam nadzieję, że scena warezowa czy p2m jak jej nie nazywać jednoznacznie potępi takie czyny !
    Wiem, że sami ściagajac gry czy programy niejako oszukujemy ich autorów nie płacac za nie ale tak już poprostu jest
    Ale to żeby tolerować oszusztwo wykorzystując humanitarne odruchy ludzi to już jest DRAŃSTWO !!!

Zróbcie coś z tym !!!!

Ogłoszenie z p2m.com.pl (już po modyfikacji, że niby PHENIX nie ma z nimi kontakty hahah)
    http://www.p2m.com.pl/nasze-p2m-com-pl/announcements.html
    http://iv.pl/images/8v5y8ag9i4nbv47jes.jpg
    (oraz screen bo pewnie zaraz usną to)

A to nicki części osób, które podobnie jak ja zostały oszukane (ich potwierdzenia wpłaty)
    http://iv.pl/images/54fhur98jxxo38gnk51h.jpg
    http://iv.pl/images/4zvqlofkzfp0ebyi1q.jpg
    http://iv.pl/images/qzojbnv7sy57gia8ulx.jpg
    http://iv.pl/images/qzojbnv7sy57gia8ulx.jpg
    http://iv.pl/images/1v51bu5wj7it0ya8q24d.jpg
    To tylko część ! Więcej nie chciało mi się zrzucać do screena.

PS.
    Tak się wkurzyłem, że wysłałem maila do Urzędu Miasta w Chorzowie z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji i jak uważają, że to jest przestępstwo to niech zainteresują tym policję.
    Coś z Tobą człowieku jest nie tak ....na początku podajesz że nie istnieje a zaraz potem podajesz treść uchwały że istnieje tylko zmieniło z jednostki budżetowej na podmiot niepubliczny posiadający status organizacji pożytku publicznego Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny z siedzibą w Chorzowie ...zatem zasugerowałeś iż to wszystko było zaplanowane przez Admina p2m.com.pl....planował to już od 2006 roku...założył fikcyjne stowarzyszenie czekał na okazję i zadziałał ...zrobił wszystkich łącznie z UM w Chorzowie w balona??? no to w takim układzie czas się poklonić przed Adminem p2m.com.pl...jednoosobowa grupa przestępcza mająca na celu zrobienie Cię człowieku małej wiary na całe 50 zł...hahaha...
    Lecz się człowieku ....brak słów na takie oczernianie...wszystkim userom proponuję zweryfikowanie tego z jednostką RDD nr.2 w Chorzowie...z pewnością osoby które prowadzą tą placówkę pamiętają kto i kiedy był u nich i zaproponował taką formę pomocy...a i oczywiście jako Stowarzyszenie posiadają pewnie w dokumentacji potwirdzenia wpłat od userów p2m.com.pl...
    proszę o zapoznanie się z tą stronką:
    Kod:
    http://www.stowarzyszenienarzeczrodziny.org/

ale dla naszego leniwego kolegi podam adres :
    RODZINNY DOM DZIECKA
    41-506 CHORZÓW, ul. Dobrodzieńska 27
    tel. 032 246 59 09
    Pieniądze jakie userzy wpłacali były bezpośrednio wpłacane na konto RDD w Chorzowie...o zmianie na konto forum i powodach tej zmiany userzy zostali poinformowani...
    oczywiście zachęcani byli by nadal wpłacać na RDD w Chorzowie i również osoby te dostawały rangę VIP

A i nie zapomnij wszystko zgłosić na policję ...powiedz że chciałeś ściągać filmy,muzę,oprogramowanie...z takie a takiego forum...wpłaciłeś nawet 50 zł...by mieć niograniczony dostęp do tego typu plików...a tu masz oszust chciał oszukać oszusta...hahaha...
    Ostatnio edytowane przez Rumcajs ; 18-08-08 o 13:31 Powód: Kolor czerwony jest zarezerwowany tylko dla Adminów i Moderatorów.

15. Piwo Ktoścałkiemobcy postawił(li) piwo za powyższy post
    User Avatar p2m.com.pl
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    1
    » Reputacja
    1.Ygoow nie padł i długo nie padnie ...
    2.p2m.com.pl wciąż istnieje i nic nie wskazuje na to by coś miało się zmienić...
    3.ten temat zakładam nie powstał w celu obrzucania się mięsem ,a w celu informacyjnym...
    Pozdrawiam p2m.com.pl
    Ostatnio edytowane przez D3FiX ; 11-02-09 o 13:20 Powód: nie pisz pogrubioną czcionką całych postów!!

User Avatar RamirezzMS
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    2
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    1.Ygoow nie padł i długo nie padnie ...
    Tu sie zgodze ale żąden z adminów Projektu YG nie chwapił sie pofatygować na strone tymczasowa
    2.p2m.com.pl wciąż istnieje i nic nie wskazuje na to by coś miało się zmienić...
    Powiem ci tak że tego nie możesz być pewny w 100 % bo żadna strona nie mam takiej pewnośći
    3.ten temat zakładam nie powstał w celu obrzucania się mięsem ,a w celu informacyjnym...
    Tak tobie sie wydaje.Ludzie zaczeli drążyć ten temat po zniknieciu was i wtredy nie byłeś taki mondry i nie pisałeś tutaj a teraz na nowo pojawiliście sie i co od razu piszesz ze jesteście wspaniali. I jak bardzo was wszyscy krzywdza uważajac ewas za takich czy innych :P

User Avatar Morphen
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    9
    » Reputacja
    Dlaczego więc admin zbierał pieniądze na Rodzinny Dom Dziecka skoro wiedział on że takowy nie istnieje [Rodzinny Dom Dziecka a Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny to dwie różne instytucje] ? Jakby z której tu nie patrzeć strony jest to wyłudzanie pieniędzy od użytkowników [wyłudzanie gdyż celem była fałszywa nieistniejąca placówka]. Co do zdania "zatem zasugerowałeś iż to wszystko było zaplanowane przez Admina p2m.com.pl....planował to już od 2006 roku...założył fikcyjne stowarzyszenie czekał na okazję i zadziałał ...zrobił wszystkich łącznie z UM w Chorzowie w balona??? " uważam iż jest ono bez powodu podane oraz nie ma większego sensu gdyż sugerować można wiele rzeczy, tyle ile jest znaczeń wyrazów. Widać wyraźnie iż autor posta chce się za wszelką cenę obronić a to najłatwiej jest zrobić odwracając uwagę od siebie. W tym przypadku próba jest nieudana. Nie mam powodu kontaktować się z wyżej wymienioną jednostką celu ustalenia wpłat użytkowników p2m.com.pl, nie wiem gdzie trafiły ich pieniądze, nie na tym mi zależy pisząc tego posta. Chodzi mi wyłącznie o umyślne oszustwo użytkowników forum które to użytkownik p2m.com.pl stara się za wszelką cenę odeprzeć

Co do zgłoszenia na policję.... w wypadku usera sprawa nie musi kończyć się na wyroku ale co do Admina czyli właściciela takego forum.... tym bardziej DUZEGO forum... Robiącego TAKIE przekręty... nie no to się nie skończy na pewno tak pobłażliwie jak dla usera... Duża kara finansowa to na pewno... nie licząc ewentualnego więzenia za dużą szkodliwość czynu [jak juz wspomniałem duze forum] ... No cóż w tym wypadku może być baaaardzo ciężko
    Ostatnio edytowane przez Morphen ; 18-08-08 o 17:45

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)