Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 318

Temat: Ufs.pl [UFS] - Temat Ogólny

Super User Avatar Terrmos
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          11
    ehhh,Myślisz że oni się będą pytać czy im pozwalamy ? raczej nie ...

User Avatar GangsterBull
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    3
    » Reputacja
    Niestety, apropo kradzieży uploadów przez złodziejskie fora pokroju zapisz.info to najczęściej kradną właśnie z ufs'a...

Super User Avatar DonMateok
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    5
    Piwo (Otrzymane)
    5
    » Reputacja
    Ale mysle ze jak by sie na exsite napisalo do admina lub kogos innego to by nie dodawali uploadow mh z polskich stron, poprostu mysla ze tak jak na RSie to nie jest szkodliwe dla osob ktore sciagaja/upaja... a co do tego zapisz info to zal zali ... mam nadzieje ze kiedys zaloga hakerzy.net cos na to poradzi

User Avatar Rafal37
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    9
    Piwo (Otrzymane)
    4
    » Reputacja
    Swietna strona najwazniejsze ze duzo ciekawych i swierzych uploadow i fajne kategorie

User Avatar damian2394
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    0
    Piwo (Otrzymane)
    0
    » Reputacja
    forum jest spoko tylko niestety czesto sa problemy z Morhuntem

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    a to wina ufs ? czy programu bo z twojego postu wynika ze nasza wina

V.I.P Avatar Szemhazaj
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    70
    » Reputacja
    Punkty:     1
    Siła:          14
    w najnowszej wersji MH pojawiły się poprawki dla forum UFS ;-)
    Ściągasz za pomocą P2M ? Zapisz się ! KLIK
    exMod

User Avatar Morphen
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    9
    » Reputacja
    Cytat Napisał LiL SnooP Zobacz post
    Wprowadzenie zapkow Glownie chodzi o naplyw leechow troszke ich za duzo jak codziennie sie po 500 ludzi rejestruje. Ma to na celu utrudnic troszke dostep do nas i dac odpoczac uploada

Hmm noooo to długo wytrzymaliście
    Dostęp do Was jest teraz jeszcze łatwiejszy niż był.. bo zapy nagle znikły ....
    Słyszałem jeszcze od Ciebie Lilu gadki m.in. o ograniczeniu ruchu wywołanym przez gości.... bo jak będą zapki to tak miało być
    I l33ch bazar back

Super User Avatar MojeGBA
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    14
    Piwo (Otrzymane)
    18
    » Reputacja
    Punkty:     2
    Siła:          10
    a teraz lepiej na zamkniętą
    Zaraz padnę ze śmiechu. Nie możecie się zdecydować?

information

Informacja od Administratora

Spam pokasowany!//D3FiX

Ostatnio edytowane przez D3FiX ; 11-02-09 o 12:00

User Avatar breno
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    1
    Piwo (Otrzymane)
    3
    » Reputacja
    Cytat Napisał MojeGBA Zobacz post
    Zaraz padnę ze śmiechu. Nie możecie się zdecydować?
    Śmieszny to trochę ty jesteś, krytykujesz wszystkie fora i wciskasz ciemnotę że niby to twoje jest takie najlepsze i woogóle.
    Krytykowałeś p2mforum że niby tam jest taka nietolerancja dla niższych rangą a z tego co pamiętam sam założyłeś temat jak za sms można mieć na dłuższy czas rangę start, jeśli jest tam tak beznadziejnie to po co ładować na to forum jeszcze kasę?
    Teraz masz jakieś sapy do ufs, dobrze zrobili że zamknęli rejestrację a twoje teksty są żałosne i nie na miejscu

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    wiesz co MojeGBA jak nie wiesz to nie pisz..... rejestracja byla zamknieta juz dawno temu a ze dopiero teraz zmienili to nasza wina ? pozatym jesli nam sie spodoba bedziemy sobie tak zmieniac co godzine i tobie nic do tego ! idz sobie na p2m.com.pl bo oni sa tacy najlepsi a wszystkie inne fora są fuj i wogóle

Super User Avatar MojeGBA
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    14
    Piwo (Otrzymane)
    18
    » Reputacja
    Punkty:     2
    AD1. Oczywiście, że lepiej, że na UFS jest zamknięta rejestracja, ale to było już u was kilkakrotnie zmieniane. Raz otwieracie, raz zamykacie. Może pora się zdecydować?
    AD2. Nie krytykuje wszystkich for, lecz jedynie p2m.org.pl i czasami - jak mam zły humor p2mforum.info. Jeżeli chodzi o p2mf to panuje tam nietolerancja, aczkolwiek mnie nigdy nie spotkała. A co robię z kasą to moja sprawa.
    AD3. Moje ogólne zdanie na temat p2mforum.info, czy ufs.pl jest pozytywne, a swoje zdanie mogę zawsze wyrażać. Jak rozumiem nie zgadzacie się z moim zdaniem, tylko nie rozumiem zwrotnej krytyki. Nie krytykowałem ufsa, lecz zdziwił mnie fakt, że tak często otwieracie i zamykacie rejestracje. Zostawcie zamkniętą i będzie spokój. Podobnie, otwieracie i zamykacie działy. Zamknijcie i będzie spokój. Takie moje zdanie
    Ad4. Czy ja kiedykolwiek stwierdziłem, że na p2mf jest beznadziejnie? Nie dodawaj niczego do moich słów.

Post zmieszany, ja wstrząśnięty. Miłego dnia
    AD4.

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    taaa kilkakrotnie .... zamknelismy nie wypaliło więc otwarliśmy... teraz zamknelismy znów ... co do działów czy kiedyś sie nei zdecydowalismy ? skąd możesz wiedziec czy akurat nie myslimy nad zmianami na forum ... i zamknięciem działów..

User Avatar Morphen
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    8
    Piwo (Otrzymane)
    9
    » Reputacja
    A czy na ufs jest tolerancja? Jak ktoś się kłóci z Termosikiem to ten od razu straszy banami haha A jak sam nie może to woła pape unca xDD Prawda jest taka ze ufs.pl leci na $$$$$ z reklam ! Dlatego czym więcej u nich aktywnych userów tym więcej siana - oto cała polityka ufs. Bo co ich obchodzą off-topy [których miało nie być, nawet sami pisali tematy z ostrzeżeniami] w tematach w dziale download, co ich obchodzi czy upload padnie po 2h od wystawienia, o wrzutach na dużą ilośc mirrorów czy problemach zwyczajnych userów [nie licząc pomocy jaką udziela qwer w dziale hardware] już zbytnio nie wspominając? Odpowiedź jest tylko jedna - NIC!

Wracając do pierwszego tematu mojego wywodu, coś takiego jak tolerancja na ufs istniała tylko na początku działania forum. I nie jest to tylko zdanie moje, ale i wielu innych osób, które aktualnie na forum się nie udzielają. Bana można dostać za to Termosik ma zły humor i nie spodoba się jej [czy mu? xD] nasz punkt widzenia. Sprawdźcie pobanowanych userów na ufs i posty za które dostali bana - dla mnie to równie dobra rozrywka jak bash.org.pl, a to dlatego ponieważ zwyczajne posty z pytaniem i/lub problemem są banowane.

Co do dalszego oceniania tego jakże wielkiego forum należy rozwinąć wspomniane na wstępie tej wypowiedzi dwa problemy: zachłanność w pozyskiwaniu pieniędzy, oraz pomoc [a właściwie jej brak]. Od razu zaznaczam, iż nie będę przytaczał cytatów z tematów na ufs.pl, gdyż jak zaznaczyłem prędzej, samodzielne poszukiwania sprawiają ogromną radość [i żal patrząc z poziomu dbałości o forum]. Podczas przeglądania natrafić można na ogrom reklam, które zasłaniają pół ekranu lub utrudniają szybkie poruszanie się po forum..... Tyle na dzisiaj. Obiecuję, że ciąg dalszy nastąpi A teraz zapraszam na ufs.pl w celu porównania moich słów z tym co się dzieje na forum ;]

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    13
    Piwo (Otrzymane)
    19
    » Reputacja
    po pierwsze nie banuje po drugie do nikogo nie ide tylko sam zalatwiam sprawe i nie wiem czy wiesz ale z uncem nie gadam....nie ze klotnie tylko mijamy sie na forum więc ?

temat "Pytania dotyczące programu ufs" dotyczy programu ufs a nie MH ani Ygoowna ani P2m więc ?
    dział download tez nie jest odpowiednim miejscem na rozwiazywanie problemow dlaczego pobiera mi wolniej niz powinno albo dlaczego tyle wazy...od tego jest inny dział i jest karany za pisanie w innych działach niz powinien
    nie damy sobie nasrac na glowe przez ludzi ktorzy tylko spamują dlaczego nam gra nie działa....
    kase trzepiemy z reklam ?daj dowód zaloze sie ze takowego nie posiadasz.. a nawet choćby to co ?zabronisz nam ? są fora ktore sepia wiecej niz my i nie widac tego na forum... u nas sa nowe bajery ktorych na innych forach nie ma ...

brak pomocy ? a co mamy pomagac 10 razy z jednym problemem ?niech przejrzą stare tematy czy juz takie pytanie nie bylo zadane albo ewentualnie zobacza FAQ...

Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)