Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 385

Temat: Ranking P2M [Polskie Fora] Aktualizacja 13-12-2011

Xtreme User Avatar Timmy2000
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Siła:          12
    Hmm można zrobić coś innego, sprawdzić ile pozycji ukazało się na tych forach przez ostatni miesiąc i to uwzględnić w rankingu.

Np jeśli założyć że w rankingu wzięło udział 15 for dla 5 najlepszych w tej kategorii ilośc uploadów np z zeszłego miesiąca wynieść poziom wyżej, 5 najsłabszych o poziom niżej a te 5 środku stawki niech zostaną na tym poziomie na którym są.

Opisuje to aktywność i ilość uploadów na forach tak jak ogólna ilość wrzutów ale częściowego dyskwalifikowania for młodszych

User Avatar Termo
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    2
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Kyrcer: pw ze screenami dostaniesz na dniach.
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 05-04-08 o 10:19

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    kyrcer sorry ale co tu do cholery robi to forum z level 0, dobrze wiesz o które mi chodzi.

Przecież to gówno trzeba tępić i zagazować a nie o nim informować reklamę mu robiąc

V.I.P Avatar sanek77
    Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    53
    Piwo (Otrzymane)
    622
    » Reputacja
    Punkty:     20
    Siła:          16
    Tej chyba stronki nie ma w rankingu
    http://p2m.org.pl/

Power User Avatar kAzek29
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    16
    Piwo (Otrzymane)
    27
    » Reputacja
    Punkty:     1
    Termo tylko chodzi jak szybko są wrzuty w p2m a nie http

Timmy2000 to raczej antyreklama jest napisane dlaczego Level 0 i raczej nikt (z wyjątkiem typowych pasożytów) tam nie wejdzie.

sanek77 przecież jest ma Level 3

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Cytat Napisał Timmy2000 Zobacz post
    Hmm można zrobić coś innego, sprawdzić ile pozycji ukazało się na tych forach przez ostatni miesiąc i to uwzględnić w rankingu.

Np jeśli założyć że w rankingu wzięło udział 15 for dla 5 najlepszych w tej kategorii ilośc uploadów np z zeszłego miesiąca wynieść poziom wyżej, 5 najsłabszych o poziom niżej a te 5 środku stawki niech zostaną na tym poziomie na którym są.

Opisuje to aktywność i ilość uploadów na forach tak jak ogólna ilość wrzutów ale częściowego dyskwalifikowania for młodszych
    Przemyśle to i coś może z tego będzie.

Tak jak kazek napisał jest to antyreklama.

Power User Avatar pimpcoma
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    3
    Piwo (Otrzymane)
    5
    » Reputacja
    Siła:          13
    Co myślicie o dodaniu
    http://www.forum.fastdow.com/

wiem że program fastdow jest płatny(nie pochwalam tego wprost przeciwnie) co nie zmienia faktu że forum zajmuje się p2m a uploadów trochę też mają.

Jeszcze mała uwaga level 1 dla ekazekforum trochę krzywdzący forum samo jako takie jest nowe ale team tam będący nie do końca przecież byli na andosie. Do tego sama polityka forum jestt genialna, własny program, mało userów, system zaproszeń wymagający aby zapraszać tylko aktywnych nie pijawki. Dzięki temu nie szaleją z ilością mirrorów jak ma to miejsce na innych forach gdzie na płyte z muzyka dawano 10 gmail :P to daje nadzieje na długą żywotność ich programu ;) jak dla mnie level 2 powinnien być jak nic.

Power User Avatar pimpcoma
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    3
    Piwo (Otrzymane)
    5
    » Reputacja
    Siła:          13
    forum fastdow już jest moje niedopatrzenie :P teraz jak lepiej zerknełem na na ranking to sporo bym zmienil. Uploadteam na równi z rapidteam bądź legendteam ?

CT też powinno się znaleźć w rankingu ale po prostu trzeba wziąść pod uwagę ich uploady p2m zliczenie może być trudne bo mają spory bałagan na forum. HQ, LQ uploady na http na p2m wszystko w jednym :P :P

Super User Avatar DonMateok
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    5
    Piwo (Otrzymane)
    5
    » Reputacja
    hmm bo ja wiem czy az takie trudne ...

w wyszukiwarce na CT wpisalem ,, p2m ``w dzialach nalezacych do ,, strefa zrzutu `` i wyskoczylo 176 stron x 20 tematow czyli jakies prawie 3500 tematow.

wpisalem ,, gmail `` i wyskoczylo 172 stron czyli malo zeczy tam na p2m nie jest ;) wiadomo ze niektore zeczy to np pytanie o p2m czy cos podobnego ale nie zmienia to faktu ze jest tam sporo stuffu pod p2m/op2m.

Pozdrawiam ;)
    Ostatnio edytowane przez DonMateok ; 10-12-07 o 14:28

User Avatar Termo
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    2
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    Cytat Napisał kAzek29 Zobacz post
    Termo tylko chodzi jak szybko są wrzuty w p2m a nie http
    Alez ja doskonale wiem, ze chodzi o p2m. Czasy, gdy najpierw wystawialiśmy na www, a potem np na P2M po kilku dniach już naprawdę minęły. Teraz roznica www vs P2M to godzina-dwie maks różnicy w wystawieniu na korzyśc www (z dośc oczywistych przyczyn technicznych - www jest szybsze).

Power User Avatar tomo
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    59
    Piwo (Otrzymane)
    23
    » Reputacja
    niewiem czy mogą być zagranicze ale napewno dobre jest to > www.freep2mbrasil.pop.com.br
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 05-04-08 o 10:25

Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Termo p2mforum.info też ma już teraz zupełnie inne pryiorytety. Ilośc użytkowników z dostępem do uploadów wachała się przez jakieś ostatnie pół roku gdzieś na poziomie 7 - 14 tys userów max, teraz wynosi chyba okolo 7 tys.

ekazekforum też ma zaproszenia i również odmienny pryiorytet co do liczby użytkownik, nie uogólniaj ;)
    .
    Lektor / Dubbing, Seriale, Bajki, Filmy polskie, RMVB. To kategorie którechyba na każdym forum być powinny.

Podobnie jak LQ i HQ ale tylko dla filmów zagranicznych. Więc tutaj nie ma mowy o kilkunastu subforach dla każdego działu ale tylko o kilku działach i subforach łącznie a ty to radykalnie wyolbrzymiasz :P

To nie byłoby przeczesywanie w poszukiwaniu filmu kilkunastu kategorii tylko dwóch. LQ i HQ, a jak film polski to tylko działu z filmami polskimi.

Róznorodnośc muzyki oczywista ze względu na kategorie ? Heh może i tak ale zaklasyfikować wszystko odpowiednio to problem, nie zrobisz działów dla wszystkiego i wiele rzeczy będzie wrzucone do gatunku do którego może nie za bardzo pasować.

LQ i HQ to jest dla mnie bardzo róznorodne i oczywiste. Albo to kinówka albo lepsza jakość. Film polski a zagraniczny tutaj jeszcze prościej. Film fabularny i serial tutaj też raczej prosto ;) Dużo bardziej oczywiste od przypisywania gatunków muzycznych często na siłe.

Twoje/Wasze forum, ja tylko tego podziału od strony praktycznej nie rozumiem, i nie moge zrozumieć jak to się wogle może podobać użytkownikom ;)

Nie szukam wad na siłe, mam prawo do własnej opinii na temat twoich argumentów które uważam za błędne. Brak należytej struktury działów to według mnie również chyba najpowazniejszy minus CT
    Ostatnio edytowane przez Timmy2000 ; 06-12-07 o 16:43

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Cytat Napisał Termo Zobacz post
    Nie panikuję. Trudno wywnioskować inaczej, gdy ciągle jesteś aktywny na TT od kilku dni i się wypowiadasz. A teraz jeszcze piszesz o problemach z łączem. Jedno drugie zaprzecza.

Bo nie mam kompa 24/5 dni jak wchodzę to z biblioteki żeby ogarnąć co się dzieje.

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Ciasteczko dodane.

Power User Avatar tomo
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    59
    Piwo (Otrzymane)
    23
    » Reputacja
    Termo szpanujesz szybkością wystawiania uploadu, tylko zastanów się jak długo będzie trwać sciąganie z P2M w porównaniu z MOORHUNTEM

Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)