Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123456712 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 385

Temat: Ranking P2M [Polskie Fora] Aktualizacja 13-12-2011

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Wiem i raczej liczę że za jakiś czas będę mógł dać wasze forum na ostatni level. ;)

Power User Avatar Mariusz512
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    33
    Piwo (Otrzymane)
    4
    » Reputacja
    Punkty:     0
    Siła:          12
    A co z CT ? Nie widzę go w rankingu , a przecież to pierwsza strona w polsce z p2m

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Nie bo maja wrzuty w http.

Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    1
    Piwo (Otrzymane)
    557
    » Reputacja
    Punkty:     11
    Siła:          18
    Cytat Napisał kAzek29 Zobacz post
    Fajnie to zrobiłeś tylko nie spodziewałem sie że będę tak nisko w rankingu (co za skromność hehehe). W ocenie nie brałeś pod uwagę, że jest to całkowicie niezależne forum przez to że posiada własny program, no fakt jeszcze trochę mało wrzutów ale wystarczy spojrzeć na newsy i widać, że szybko się rozwijamy.
    Na pewno zwiększy się ilosć wstawek @kAzek29 na Twoją stronę. Powiem tak, stronka świetnie wygląda graficznie, aż chce się na niej być.

Power User Avatar Mariusz512
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    33
    Piwo (Otrzymane)
    4
    » Reputacja
    Cytat Napisał kyrcer Zobacz post
    Nie bo maja wrzuty w http.
    LOL , teraz to mnie rozbawiłeś. <hahaha>
    Jest www i p2m ;] , najpierw wychodzi na www a potem na p2m

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Po pierwsze to nie mam tam konta.

Xtreme User Avatar Timmy2000
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Siła:          11
    kyrcer krakersy też powinieneś tu wliczać i rapidteam tym bardziej, tam mają http ale zdecydowana większość wrzutów jest w P2M i MoorHunt. Np w filmach HQ 390 upów na http, 600 na P2M i 318 na Moorhunt. Ogólnie stosunek upów na P2M i Moorhunt do tych http jest 2 : 1

Hybrydy hydrydami ale to również fora P2M.

Tylko że np przy CT by był problem. To ranking p2m więc tylko wrzuty programami technologii P2M powinny być liczone. Na rapidteam to jest od siebie ladnie oddzielone ale na CT sieczka, wszystko razem i nie wiadomo ile wrzutów na P2M tam jest.
    Ostatnio edytowane przez Timmy2000 ; 02-12-07 o 20:41

User Avatar Termo
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    2
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    Na rapidteam to jest od siebie ladnie oddzielone ale na CT sieczka, wszystko razem i nie wiadomo ile wrzutów na P2M tam jest.
    Z naszych analiz wynika, że nierozdzielanie P2M i www na oddzielnie sekcje sprawuje się o wiele lepiej. Niegdyś był taki podział, ale został zlikwidowany właśnie ze względu na prośby naszych użytkowników. Dla ułatwienia nawigacji przy każdym temacie z uploadem znajduje się charakterystyczna ikonka specyficzna dla danego rodzaju uploadu: P2M, P2M/OP2M, czy HTTP. Użytkownik w poszukiwaniu konkretnego tytułu nie musi przeczesywać kilku róznych działów. Wystarczy, że w wyszukiwarce określi zakres wyszukiwań do jednego działu i wpisze tytuł. Wyniki wraz z ikonkami umożliwiają mu swobodny wybór optymalnego dla niego sposobu ściągania. Priorytetem każdego serwisu jest dostosowywanie zawartości do potrzeb użytkowników. I my to robimy.

Co do ilości pozycji: CT nie jest forum dysponującym największą ilością uploadów. I nigdy nie aspirowało do tego miana. W końcu po co uploadować niszowe pozycje cieszące się akurat na naszym forum nikłym zainteresowaniem? Pragnę zauważyć, że o pozycji danego serwisu w hierarchii nie decyduje jedynie ilość, ale także inne czynniki.
    Ostatnio edytowane przez Termo ; 02-12-07 o 22:05

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    RP dodane

CT jak dostane zapka to też dodam.

Grupa
    V.I.P
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    1
    Piwo (Otrzymane)
    557
    » Reputacja
    Punkty:     11
    Siła:          18
    Cytat Napisał kyrcer Zobacz post
    RP dodane

CT jak dostane zapka to też dodam.
    To nazywa się przekupstwo :bye:

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Cytat Napisał relik Zobacz post
    To nazywa się przekupstwo :bye:
    Bez podtekstów proszę mi tu. ;)

Jak już nikt nie chce dać zapka to niech zrobi screena.

User Avatar Termo
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    2
    Piwo (Otrzymane)
    7
    » Reputacja
    Główna polityka naszego serwisu to sieć blisko powiązanych ze sobą osób: bliskich przyjaciół, członków rodziny itd, które tworzą całą społeczność CT. Nie rozdajemy zaproszeń osobom, które nie mają na forum bliskich znajomych/członków rodziny, ponieważ byłoby to to naruszeniem naszej polityki.

Mogę ci za to zrobić screeny tego, co cię interesuje.

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Konto miałem na CT ale nie używałem i chyba poszło do kosza.

Ile jest tematów z upami ? I jak szybko nowości się pojawiają.
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 05-04-08 o 09:16

Xtreme User Avatar Timmy2000
    Grupa
    Użytkownik
    » Panel Piwny
    Piwo (Postawione)
    12
    Piwo (Otrzymane)
    45
    » Reputacja
    Punkty:     4
    Siła:          11
    Cytat Napisał Termo Zobacz post
    ...Niegdyś był taki podział, ale został zlikwidowany właśnie ze względu na prośby naszych użytkowników. Dla ułatwienia nawigacji przy każdym temacie z uploadem znajduje się charakterystyczna ikonka specyficzna dla danego rodzaju uploadu: P2M, P2M/OP2M, czy HTTP. Użytkownik w poszukiwaniu konkretnego tytułu nie musi przeczesywać kilku róznych działów.
    Wystarczy, że w wyszukiwarce określi zakres wyszukiwań do jednego działu i wpisze tytuł...
    Ale gdybyś dla każdego działu zrobił pod kategorie p2m i http możnaby zostawić całą owce i nasycić wilka. Jak ktoś używa szukajki i w niej jakiegoś filmu i jeśli rodzaj uploadu go nie obchodzi to szuka w calym dziale. Jesli kogoś interesuje tylko http lub tylko P2M szuka tylko we chcianej przez niego podkategorii.
    Przy ręcznym przeglądaniu działów już się tego zrobić nie da ale coś za coś.

Jeden woli Kaśkę a drugi woli Maryśkę. Mnie uploady http czy p2m by wogle nie interesowały dlatego podział z twojego forum mi nie odpowiada a z rapidteam uważam za idealny ale każdy ma swoje zdanie. Na twoim forum tak było lepiej ale to samo na pewno powiedzą użytkownicy RT i oni zepchnięcia upów HTTP P2M i MH do jednego działu by nie zaakceptowali.

Cytat Napisał Termo Zobacz post
    Główna polityka naszego serwisu to sieć blisko powiązanych ze sobą osób: bliskich przyjaciół, członków rodziny itd, które tworzą całą społeczność CT. Nie rozdajemy zaproszeń osobom, które nie mają na forum bliskich znajomych/członków rodziny, ponieważ byłoby to to naruszeniem naszej polityki..
    A ja kiedyś zapka dostałem tylko dlatego po prosiłem na pewnym forum ogólnym gdzie ktoś od chęć rozdania zadeklarował. Udokumentowanie przynależności do rodziny czy grona przyjaciół nie było ode mnie wymagane ;) W sumie to było już może i z 4 miesiące temu więc może sie wasza polityka zmieniła
    Ostatnio edytowane przez Szemhazaj ; 05-04-08 o 09:18

kyrcer
    Gość Avatar kyrcer
    Cytat Napisał Timmy2000 Zobacz post

I jeszcze jedno, na razie ranking sie opiera o liczbę uploadów i szybkość ukazywania się nowości. Ma ktoś może pomysły na jakieś inne w miarę obiektywne wyznaczniki których można by tu użyc ?

Ja jestem otwarty na propozycje. Chciał dać staż forum ale za dużo by było kombinacji i zrezygnowałem.

Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123456712 ... OstatniOstatni

Informacje o Temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)