PDA

Zobacz pełną wersję : Tenis - Agnieszka Radwańska - temat ogólny

Adido
01-09-07, 21:07
No i stało się .Agnieszka wygrała z Sharapową i jest w 4 rundzie US OPEN .Ma talent dziewczyna i umiejętności .Tylko tak dalej .

Rumcajs
01-09-07, 21:52
To sie dziewczynie udało, zobaczymy moze tenis sie stanie popularny w naszym kraju jak dziewczyna będzie sie pnąć w górę.

przemek2222
02-09-07, 13:05
nie udało po prostu to super zawodniczka

maciejas666
02-09-07, 14:56
przyfarcila . 0 skilla :D joke naturalnie :) widac ze dziewczyna potrafi grac w tennisa i juz. za kilka lat kto wie :) moze cos zwojuje :)

Hollow
02-09-07, 18:32
Jestem pełen podziwu, że udalo jej się wygrać, bo Sharapowa to przeciez nie byle kto.

kosa46
02-09-07, 19:39
Najbardziej podobał się mi 3 set nasz Aga przegrywała 0:2 by wygrać 6:2. W następnej rundzie czeka na nią Peer zobaczymy jak sobie porodzi.

Maxis03
02-09-07, 20:34
stawiam piwko ze w 4 rundzie odpadnie bo zabardzo sie wyluzuje i pomysli ze jest lepsza niz jest :D

Adido
03-09-07, 20:46
No to stawiaj to piwo .Szkoda, że przegrała ale i tak dziewczyna ma przed sobą dużą przyszłość .

kosa46
03-09-07, 21:18
To było pewne tak samo że Polska w sobotę z Portugalią przegra.

Maxis03
04-09-07, 15:21
to wy macie mi stawiac piwo ^^ Radwanska jeszcze musi poczekac na wieksze sukcesy...

czullo
07-09-07, 11:25
niepotrzebnie grala w deblu stracila sily i przegrala z izaelka.

cavecave
22-01-08, 10:15
Agnieszka Radwańska fantastycznie spisuje się w wielkoszlemowym Australian Open. Polka po pokonaniu Pietrowej jest już w ćwierćfinale, gdzie zmierzy się Danielą Hantuchovą, rozstawioną z numerem 9.
Jak myślicie,jak daleko zajdzie w tym turnieju?

Glen
22-01-08, 10:27
To już i tak jest jej wielki sukces (i nasz) ten ćwierćfinał, jak się nie mylę jej pierwszy w karierze w wielkim szlemie, swoją drogą ma szansę pokonać Hantuchovą czemu nie ale nawet jak przegra wielkiej tragedii nie ma to i tak już nie mały sukces dojście do tej fazy.

gomez6600
22-01-08, 10:42
Powinna dojść ale żeby nie zaszła ;p hehe

Hollow
22-01-08, 10:50
Uważam, że ćwierćfinał to już wielki sukces, ale kto wie, może i będzie jakiś półfinał :-)

bruder11
22-01-08, 10:57
Powinna dojść ale żeby nie zaszła ;p hehe

he he dobre

Radwańska z roku na rok jest coraz lepsza i myślę, że powalczy w tym meczu, trzymam kciuki!

CenteX244
22-01-08, 11:41
Nie ma co zakładać, jest dobra a nawec bardzo wiec powinno byc ok:)

Kamilo0099_
22-01-08, 11:59
Wierze ze pokana zawodniczke i dojdzie dalej:)

kosa46
22-01-08, 12:11
Wydaje mi się, że po następnym meczu Aga zakończy swą przygodę z AO nie oszukujmy się gdyby nie kontuzją Petrowej to już by się pokowała do domu.

Riddick
22-01-08, 13:51
kosa46 nie ma wytlumaczenia przegranej , Petrowa poprostu nie wytrzymala trudow turnieju , Aga tak czyli byla lepsza

kosa46
22-01-08, 14:10
Riddick może i masz racje ale z Hantuchową już nie wygra, chociaż całym sercem jestem za Agą.

sajmon33
22-01-08, 14:18
Dlaczego nie wygra skoro już raz z nią wygrała w tamtym sezonie. Ja uważam że jest bardzo duża szansa na półfinał i Agnieszka sprawi kolejną niespodziankę.

Odys
22-01-08, 15:33
Moim zdaniem ma realne szanse na dojscie do finalu. Ciekawe na ktorym miejscu w rankingu bedzie po turnieju.

cavecave
23-01-08, 13:25
Agnieszce Radwańskiej, najlepszej obecnie polskiej tenisistce, nie udało się awansować do półfinału pierwszego w tym roku wielkoszlemowego turnieju Australian Open rozgrywanego na twardych kortach w Melbourne. W ćwierćfinale, rozstawiona z numerem 29., Polka uległa Słowaczce Danieli Hantuchovej (9.) 2:6, 2:6.....Niestety...

kosa46
23-01-08, 13:44
No i niestety wykrakałem :(

sajmon33
23-01-08, 13:54
Szkoda. Oglądałem ten mecz i muszę powiedzieć że Agnieszka grała słabiej niż w poprzednich spotkaniach, przegrała bardziej na własne życzenie niż przez dobrą grę Hantuchovej, szczególnie serwis zawiódł. Nie zmienia to faktu że i tak odniosła ogromny sukces, czekam na kolejne turnieje.

nextepisode1
25-01-08, 16:32
Nie ma co płakać, że przegrała jest młoda i jeszcze nie jeden turniej przed nią, a i ona sama jest pewnie zadowolona bo 160tys $ wpłyneło na konto:)

F22X
14-04-08, 09:38
Agnieszka Radwańska awansowała na 14. miejsce w światowym rankingu tenisistek. To najwyższe miejsce w historii występów Radwańskiej i tym samym najwyższe w historii polskiego tenisa. Opromieniona awansem "Isia" spotka się w I rundzie turnieju WTA w amerykańskim Charleston z inną Polką, Martą Domachowską. To będzie nieoficjalne spotkanie o tytuł najlepszej tenisistki w Polsce! w I rundzie turnieju WTA, Dla obu zawodniczek spotkanie będzie rozgrzewką przed zaplanowanym na 30 kwietnia meczem na stołecznej Warszawiance.
14. miejsce "Isi"

W najnowszym tenisowym rankingu WTA Tour Agnieszka Radwańska awansowała z 16. na 14. miejsce. To najwyższa pozycja "Isi" w karierze! W rankingu WTA Tour Race Polka nadal zajmuje 9. pozycję

W rankingu WTA Tour nadal prowadzi Belgijka Justine Henin, która wyprzedza Serbkę Anę Ivanovic, a na trzecią lokatę awansowała Rosjanka Swietłana Kuzniecowa.

W rankingu WTA Tour Race prowadzi Rosjanka Maria Szarapowa przed Ivanovic i Jankovic.
Sport.pl

No i mamy oprócz Kubicy drugą gwiazde światowego formatu.
Tak trzymać Agnieszka

pszczolex
14-04-08, 14:21
Brawo! Mam nadzieję że niebawem wskoczy do dziesiątki a kiedyś do ścisłej czołówki

derus
14-04-08, 14:31
Jeżeli będzie się nadal rozwijąc w tym tempie są na to szanse. Życzmy jej jak najlepiej

Konrad9991
14-04-08, 17:05
mówili o tym w radiu kiedyś :)bardzo dobra wiadomość. Uwielbiam tenis

Tobiasz22
14-04-08, 17:15
a ja zaczne uwielbiac tenis i radwanska jak zacznie wygrywac, teraz ten sport malo mnie obchodzi
ale mowie wam, jak ona stanie sie mega gwiazda to ja bede jej najwiekszym fanem i wiekszego jej kibica niz ja to tutaj napewno nie bedzie :)

Konrad9991
14-04-08, 17:24
a ja zaczne uwielbiac tenis i radwanska jak zacznie wygrywac, teraz ten sport malo mnie obchodzi
ale mowie wam, jak ona stanie sie mega gwiazda to ja bede jej najwiekszym fanem i wiekszego jej kibica niz ja to tutaj napewno nie bedzie :)

acha to znaczy że jak Radwańska zacznie wygrywać to polubisz grać w tenisa :D jeśli nie tak to będziesz wiedzial o co mi chodziło :D

anduk
14-04-08, 17:30
Aga jest młoda i bardzo zdolna. Myślę, że jeśli nic złego się nie stanie i jej kariera nadal będzie się rozwijała w takim szybkim tempie to może awansować jeszcze wyżej :)

wmnt
14-04-08, 17:44
super :D
jestem ciekaw kiedy znowy awansuje.
oby kariera nadal sie rozwijala :) trzeba nam wiecej sportowcow znanych swiatu.

Tobiasz22
14-04-08, 18:15
Konrad coooo tam napisales w drugiej czesci ostatniego posta?
a ja wyraznie powiedzialem - jak Radwanska zacznie na serio wygrywac to stane sie jej wielkim kibicem, a narazie to niech sobie gra i sie szkoli :)

Konrad9991
14-04-08, 18:23
Konrad coooo tam napisales w drugiej czesci ostatniego posta?
a ja wyraznie powiedzialem - jak Radwanska zacznie na serio wygrywac to stane sie jej wielkim kibicem, a narazie to niech sobie gra i sie szkoli :)

mi chodziło o to że ja lubię grać w tenisa a oglądanie go- to nie dla mnie powiewa nudą :) to samo z F1 fajny początek i koniec ale reszta :/można usnąć

Tobiasz22
14-04-08, 18:56
trudno bylo sie zorientowac o co Ci chodzi :P

edit: nie Konrad to zamotales za bardzo :)

Konrad9991
14-04-08, 19:00
trudno bylo sie zorientowac o co Ci chodzi :P

myślałem że w drugim moim poście się zorientujesz :) no ale cóż

zdzichu007
14-04-08, 19:55
No super, nareszcie jakiś polski tenisista liczący sie w stawce.
Ale jak na sportowca jest strasznie brzydka.

derus
01-06-08, 10:04
http://bi.gazeta.pl/im/3/5194/z5194253Z.jpg

Serbka Jelena Janković wygrała w III rundzie ze Słowaczką Dominiką Cibulkovą 7:5, 6:3 i będzie kolejną rywalką Agnieszki Radwańskiej. Stawką niedzielnego meczu będzie ćwierćfinał Rolanda Garrosa. - Jeśli zagram na moim najwyższym poziomie, powinno być dobrze - mówi Serbka, która obok rodaczki Any Ivanović, jest uważana za główną faworytkę do zwycięstwa w Paryżu

http://bi.gazeta.pl/im/3/5264/z5264833N.jpg

Janković miała z Cibulkovą trudną przeprawę. Mecz rozpoczął się w piątek wieczorem, ale przerwano go przy stanie 7:5, 4:2 z powodu zapadających ciemności. Słowaczka to niezła zawodniczka na czerwonej mączce, ale Janković na tej nawierzchni czuje się jeszcze lepiej i w sobotę, bez większych problemów, zdołała uporać się z Cibulkovą.

Nie wiadomo jednak jaki wpływa na formę Słowaczki ma... romans z francuskim tenisistą Gaelem Monfilsem, o którym dowiedzieliśmy się od dziennikarzy z Bratysławy. "Welka romanca" - jak opisali to co dzieje się między Dominiką, a Gaelem, nasi koledzy zza południowej granicy - trwa już od kilku miesięcy. Monfils jest ponoć zakochany w Słowaczce po uszy, odwiedzał ją już kilkakrotnie w Bratysławie, a w Paryżu ma zagrać z Cibulkovą w jednej parze w mikście.

Janković będzie rzecz jasna faworytką w meczu z Radwańską. Serbka jest obecnie trzecią rakietą świata. Bukmacherzy uważają Jelenę za drugą, po rodaczce Anie Ivanović, faworytkę do zwycięstwa w całym turnieju. Za jedno euro postawione na rywalkę Radwańskiej, można zarobić 4 euro. Ale akcje 19-letniej Polki po zwycięstwie nad Alize Cornet w III rundzie, też poszły w gorę. Polka jest teraz na siódmym miejscu w notowaniach na zwyciężczynię turnieju. Przed nią są: Ivanović (3,75), Janković (4), Szarapowa (5,5), Kuzniecowa (6), Safina (10), Dementiewa (10) i Azarenka (19). Za zwycięstwo Radwańskiej bukmacherzy płacą 23 euro (przed startem French Open płacili 50).

Janković na konferencji po meczu z Cibulkovą mówiła o Polce z dużym respektem. - Agnieszka to młoda tenisistka z wielkim potencjałem. Będzie trudną przeciwniczką, bo gra bardzo mądry tenis. Jest świetna w defensywie. Kiedy myślisz, że zagrywasz wygrywającą piłkę, ona wciąż potrafi ją odbić. Ale jeśli zagram na swoim najwyższym poziomie, powinnam sobie poradzić - powiedziała Janković. Z Radwańską spotkała się do tej pory tylko raz. W lutym tego roku Radwańska przegrała z nią 4:6, 7:6 (7-2), 5:7 w meczu Polska - Serbia w Pucharze Federacji rozgrywanym w Budapeszcie. Radwańska miała w tym spotkaniu piłkę meczową. - Ale z tego spotkania nie można wyciągać żadnych wniosków - mówiła na konferencji Janković. - Puchar Federacji był tuż po powrocie z Australian Open. Byłam wówczas bardzo zmęczona. To była inna nawierzchnia i inne okoliczności - stwierdziła. Jej zdaniem mecz z Radwańską może wyglądać podobnie do spotkania z Cibulkovą. - To podobne rywalki - zaznaczyła zwyciężczyni niedawnego dużego turnieju na czerwonej mączce w Rzymie. W drodze po tytuł pokonała wówczas Venus Williams i w finale Alize Cornet (6:2, 6:2). Ale trzy tygodnie temu Janković grała też w Berlinie, gdzie z kolei, odpadła w ćwierćfinale z Jeleną Dementiewą. Rosjanka przed startem Rolanda Garrosa przegrała z Radwańską w finale w Stambule.

Serbka od II rundy gra z opatrunkiem na prawym przedramieniu, ale powiedziała, że uraz nie jest groźny i raczej nie przeszkodzi jej w kolejnej rundzie. - Przedramię mi spuchło po meczu z Mariną Erakovic. Wyglądałam jak Popeye! Ale jest już dużo lepiej - uśmiechnęła się Serbka.

derus
01-06-08, 14:54
Polka przegrała 3-6 6-7

kyrcer
01-06-08, 15:20
Szkoda, bo w cale taka kiepska nie jest w tym co robi.

F22X
01-06-08, 15:24
Zaczynam się bać,że wyżej w rankingu już nie zajdzie, jest jeszcze młoda,ale największe gwiazdy tenisa w tym wieku wygrywały już turnieje wielkoszlemowe,choć podkreślam to co już osiągneła jest nielada wyczynem

gutekCK1982
01-06-08, 15:54
Szkoda, ale i tak jest fenomenem polskiego tenisa.
Każdy ma swoje możliwości. Wierzę, że stać ją na dużo więcej. Niech pyka sobie w te piłeczki dalej, może jeszcze troche wyżej podskoczy.
Pwodzenia jej życzę.

pszczolex
21-06-08, 18:04
Agnieszka Radwańska wygrała walkę o tytuł w Eastbourne z Nadią Pietrovą 6:4 6:7 (11-13) 6:4. Jest to 3 w tym roku, a 6 w karierze tytuł WTA Radwańskiej. Teraz przed Agnieszką stoi trudniejsze zadanie, a mianowicie dobry występ w największym turnieju na trawie, Wimbledonie.

Kalispell
21-06-08, 18:27
No, no pięknie. Gratulacje i życzenia kolejnych zwycięstw.

gutekCK1982
21-06-08, 18:45
Nasza najlepsza zawodniczka :)
Mam nadzieję, że się dobrze pokaże na następnych imprezach.
Gratulacje.

F22X
21-06-08, 18:48
To teraz wygra Wimbledon i będzie walczyła o sportowca roku w Polsce z Kubicą

maideman
21-06-08, 19:38
rośnie mistrzyni kortów, kwestia czasu kiedy zacznie regularnie wygrywać

czullo
21-06-08, 20:14
ale z ryja to ona nie jest wygledna lol

derus
21-06-08, 20:15
Szkoda, że nie oglądałem tego meczu. Ciekawy jestem tylko czy Polka wytrzyma kondycyjnie Wimbledon, mam nadzieje że nie będzie grała w deblu i mixtcie, a skupi się na singlu.

Kalispell
30-06-08, 18:20
Właśnie oglądałem na żywo mecz Agnieszki z Kuźniecową, w którym Agnieszka zwyciężyła w pięknym stylu. Agnieszka jest w ćwierćfinale Wimbledonu.
Gratulacje;-)

1Gboxer
30-06-08, 18:55
Czy ja wiem czy wielki, po prostu K rozsypala sie w 3 secie i pomogla wygrac Radwanskiej. Jezeli nie poprawi serwisu to W nigdy nie pokona. Chociaz jej tego zycze. Tak czy siak gratulacje

gutekCK1982
30-06-08, 23:58
Pięknie nasza gwiazdeczka pnie się w górę. Z całego serca jej życzę jak najlepiej. Gratulacje powodzenia Aga.

Fleeceber
01-07-08, 00:57
Również życzę jej jak najlepiej. Nasza tenisistka jest jedną z nielicznych tenisistek na świecie, które skończyły LO. Większość z nich rzuciła szkołę dla sportu.

Kalispell
01-07-08, 07:22
No i całkiem przyzwoicie mówi po angielsku.
Dziś mecz z Sereną Williams. Trzymam kciuki.

Rumcajs
01-07-08, 22:20
No i już po :( Chodź Radwańska pnie się do góry i oby tak dalej. Może będzie odkryciem jak Kubica w Formule 1 :)

Quentin
01-07-08, 22:49
Widać u Agnieszki postęp z miesiąca na miesiąc oby tak dalej, a może będziemy oglądać jej zwycięstwo/a w turniejach wielkiej czwórki :)

gutekCK1982
02-07-08, 02:39
Szkoda, że to już koniec na tej imprezie dla Agi, ale trzeba się cieszyć, że mamy zawodniczkę na światowym poziomie.

sanek77
02-07-08, 05:07
Wynik spotkania 1/4 finału gry pojedynczej kobiet:
Serena Williams - Agnieszka Radwańska 6:4, 6:0

Agnieszka jest jeszcze młodziutka ,a siostry Williams to już stare baby.A więc wszystko jeszcze przed naszą tenisistką.

Kalispell
02-07-08, 07:18
Myślę, że jeszcze nie raz usłyszymy dobre wiadomości o siostrach Radwańskich.

1Gboxer
02-07-08, 09:59
Jak nie stanie sie tak silnym koniem jak panie williams to nigdy nie bedzie najlepsza, no ale kto wie

maideman
02-07-08, 10:05
szkoda, ale niedługo napewno zacznie regularnie wygrywać :)

niku99
09-09-10, 16:16
nie udało po prostu to super zawodniczka