PDA

Zobacz pełną wersję : Tomasz Adamek

sanek77
07-04-11, 13:36
Adamek - McBride

http://img716.imageshack.us/img716/3188/z9391110zkevinmcbrideit.jpg

- Sympatyczny duży facet, choć jeśli mówi, że będzie mistrzem świata, to przesadza - tak charakteryzuje swojego sobotniego rywala Kevina McBride'a Tomasz Adamek w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Tomasz Adamek jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem. Nie wyklucza, że szybko pośle wyższego i lepiej zbudowanego przeciwnika na deski.

- Jak nadarzy się okazja znokautować McBride'a w pierwszych sekundach, to go znokautuję, ale na takie rozwiązanie nigdy się nie nastawiam. To bez sensu, bo nokaut przychodzi wtedy, kiedy go na siłę nie szukasz - zastrzega Adamek w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Adamek nie boi się McBride'a, ale nie lekceważy rywala.

- Waży zbyt dużo, jest zbyt wolny. Ale jak zawsze trzeba uważać, bo ma mocną prawą rękę i jeśli trafi, to może przewrócić. Gołotą cztery lata temu mocno na początku ich walki wstrząsnął - przypomina.

Zahipnotyzowany McBride

- Czuję się tak silny i jestem tak skupiony, bo korzystam z usług hipnotyzera, tego samego co przed walką z Mikem Tysonem - zdradza dwumetrowy McBride. Czy da mu to przewagę, przekonamy się w sobotę.

No to sobie popatrzymy w sobotę.

paweloks
07-04-11, 14:04
Nie mogę się doczekać tej walki trzymam kciuki za naszego rodaka :)

hupcio1
07-04-11, 14:28
Ojj Adamek da sobie rade nie bedzie inaczej
ale napewno łatwo nie bedzie za 3 dni sie dowiemy co i jak:D

ose
07-04-11, 14:52
sparing nie walka

Waga ciężka, Świat

Tomasz Adamek (POL) 1.01 X 51.00 Kevin McBride (IRL) 11.00

sanek77
07-04-11, 14:59
Teoretycznie to trening ale zawsze Kevinowi McBride może wyjść jakaś dobra akcja,przypadkowy cios, a że to kawał chłopa to może być niewesoło.Tak że Adamek musi być czujny w co nie wątpię że tak będzie.Tym bardziej że od wyniku tej walki zależy też jego bitwa z W.Kliczką we wrześniu.

Gr3ck1
07-04-11, 21:41
a Kliczko i tak go zabije :)

sanek77
10-04-11, 05:23
Tomasz Adamek pokonał Kevina McBride'a

http://img135.imageshack.us/img135/7198/9f3924111a08b1b170040f5.jpg

Na gali w amerykańskim Newark Tomasz Adamek pokonał jednogłośnie na punkty Irlandczyka Kevina McBride'a. Kolejnym etapem w karierze Polaka ma być wrześniowa walka o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej WBC.

Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, walka miała jednostronny przebieg. Potężny ale przez to zdecydowanie za wolny McBride wyglądał przy Adamku jak żywy worek treningowy. Werdykt po walce był jednogłośny i miażdżący. Sędziowie punktowali 120-107,119-108 i 119-108 dla Polaka!
gazeta.pl

Walka generalnie nawet fajna.Adamek wypunktował spaślaka ale nadal brak mu nokautującego ciosu i to martwi.

uploadmen
10-04-11, 12:17
Walkę chciałem widzieć, lecz zasnąłem bo bradzo słabiutki dzień był wczoraj (%%%). Trzeba przyznać, że adamek bardzo dobrze sobie radzi..

gutekCK1982
10-04-11, 13:07
Szybki to Adamek jest i to bardzo, ale ciosu mu brakuje. Jak w trybie natychmiastowym nie poprawi siły to Kliczko go zbije. Grubasek w ogóle nie potrafił walczyć. Zastanawiałem się całą walkę jakim cudem on walczy o pas? Kilka fauli w każdej z rund, to nie jest zawodnik do walk na tym poziomie. Jak on położył BESTIĘ to tylko "majki" wie.

1Gboxer
10-04-11, 13:51
Szybki to Adamek jest i to bardzo, ale ciosu mu brakuje. Jak w trybie natychmiastowym nie poprawi siły to Kliczko go zbije. Grubasek w ogóle nie potrafił walczyć. Zastanawiałem się całą walkę jakim cudem on walczy o pas? Kilka fauli w każdej z rund, to nie jest zawodnik do walk na tym poziomie. Jak on położył BESTIĘ to tylko "majki" wie.

Bestia sie zmeczyl(swoja droga taka masa jak Mc dysponuje mozna naprawde zameczyc) i nie wyszedl do kolejnej rundy(chyba 7), poza tym powiadomil ze juz nie jest bestia i ma dosyc tych meczarni

Co do tematu, we wrzesniu nie bedzie latwo, szczegolnie gdy uswiadomimy sobie ze Kliczko nie bedzie sie bal ciosu Adamka, no ale moze Adamek wypunktuje

Cartmans
11-04-11, 16:01
Dobrze że Tomek ma dużą motywację do wygrywania. To ważne w tym przypadku.

Matesik
11-04-11, 16:05
Adamek jest w szczytowej formie. Nie wiem czy wygra z Kliczką ale wiem że facjate mu obije. 3mam kciuki.

arek3007
28-04-11, 08:39
Teraz czekamy na Kliczke

kowal1989
21-08-11, 18:35
coś mi się wdaje że Adamek nie będzie miał tak łatwo z kliczką:D ale zobaczymy.... słyszałem że nikt nie pokaże walki w Polsce ... byłoby strasznie;/

uploadmen
23-08-11, 13:49
http://www.orange.pl/kid,4000000278,id,4001365881,title,Adamek-zarobi-wiecej-od-Goloty,article.html

zibissj4
24-08-11, 21:57
Nie ma co spekulować, jeśli Adamek chce być mistrzem, musi znokautować Kliczke. W takiej walce zawsze na punkty wygra obrońca pasa ;)

1Gboxer
03-09-11, 13:04
http://m.onet.pl/_m/96fd2d50337662e614a4b4436c450278,3,1.gif (http://www.przegladsportowy.pl/) http://m.onet.pl/_m/f3e4b75211f2da8c3c754e45fd481195,46,1.jpg (http://m.onet.pl/_m/f3e4b75211f2da8c3c754e45fd481195,10,1.jpg) fot. East News

Cyfrowy Polsat podpisał umowę na walkę Adamek - Kliczko. W systemie pay-per-view oglądanie gali będzie kosztowało 39,90 zł.

Ludzie w Polsacie byli od dawna przekonani, że do podpisania umowy dojdzie i dlatego mimo wszystko przygotowywali się do tego wieczoru. To dlatego teraz bez problemu nadawca da sobie radę z tym sporym przedsięwzięciem.
– Rzeczywiście, nie jest dla nas za późno. Szykowaliśmy się, bo byliśmy przekonani, że w końcu i tak podpiszemy umowę – mówi nam szef sportu w Polsacie Marian Kmita. Już teraz wiemy, że Polsat zainstaluje swoje studio na stadionie. Poprowadzi je Mateusz Borek, a jego gośćmi będą Przemysław Saleta i Janusz Pindera. Polsat planuje też rozstawienie reporterów przy ringu i w strefie VIP. Rozmowy będą przeprowadzali Paweł Wójcik i Jerzy Mielewski. Komentarz to oczywiście duet Jerzy Kulej i Andrzej Kostyra.
– Wysyłamy swój wóz i kilka kamer – mówi Kmita, który liczy, że Polsatowi uda się pokazać na swojej antenie wszystkie walki gali. – Plan minimum jest taki, żeby zacząć studio o godzinie 19.30. Jest jednak szansa, że uda się wcześniej. Zależy to od tego, jak dogadamy się z RTL. Na razie rozmawiamy, bo dopiero podpisaliśmy umowę, ale istnieje szansa, że pokażemy wszystkie walki – mówi Kmita. I rzeczywiście, wiele wskazuje na to, że RTL będzie produkowało sygnał od samego początku gali, a wtedy studio Polsatu rozpoczęłoby się o 17.30.

KOMENT: no coz, chcesz obejrzec, trzeba zaplacic, mozna tez sie zlozyc:)

uploadmen
04-09-11, 13:09
w pubie powinno być okej.. z transmisją więc nic nie pozostaje jak tam zrobić rezerwacje i oglądać.

jimmy2k
04-09-11, 19:28
Pub, serwisy typu meczki.pl itd, kto bedzie chcial ten obejrzy :)

aifi
05-09-11, 16:50
Obawiam się, że ciężko będzie z transmisją w necie :|

tobias1984
06-09-11, 18:24
Heh 40 zeta za jedną konkretną walke to jest jakies nieporozumienie widac walczą o zwrot kosztów .. pozostaje iśc do baru w domu szkoda nawet wydawać te pieniadze pomimo iż walka pewnie bedzie ciekawa nie jest warta tych pieniędzy z tego wzgledu iż przypuszczam ze nie potrwa zbyt dugo dla Adamka ;) choć nie wątpię w jego umiejętnosci oczywiscie ale...

uploadmen
07-09-11, 01:50
Może specjalny Typer na tą walkę haha :P jedyną w swoim rodzaju. Ja myślę ,że zakończy się porażką Adamka ,ale na punkty.