PDA

Zobacz pełną wersję : Wrestling

geforc
23-03-11, 14:31
Witam, interesuje się ktoś z was WRESTLINGIEM ?? ale interesuje na powaznie a nie że coś tam kiedyś oglądałem i jednego zawodnika znam... chodzi mi o kogoś kto jest na bieżąco, kto ogląda gale tydzień w tydzień...

Arshavin
23-03-11, 19:54
No ja ogladam :) RAW, SmackDown, TNA iMPACT no i oczywiscie wszystkie PPV :)

geforc
23-03-11, 23:37
Widać po avatarze xd

ja TNA nie lubię zbytnio

Tulkas
25-03-11, 09:43
Z tygodniówek sygnowanych znakiem WWE to rzecz jasna RAW i Smackdown, na więcej nie ma czasu. Ostatnimi czasy zainteresowałem się produktem z pod marki TNA. Obejrzałem dwa IMPACT-y i chyba dłużej zagoszczą na moim dysku. PPV to oczywiście sprawa obowiązkowa !
W świecie wrestlingu siedzę od 2 lat (z kilkumiesięczną przerwą). Nadrabiam właśnie "zaległości" (archiwalne odcinki RAW/Smackdown/TNA Impact).
Zbliża się Wrestlemania więc będzie się działo ! :)

geforc
20-09-11, 21:43
Jak tam kolego, dalej ogladasz WWE ? xd

Tulkas
21-12-11, 23:18
Cały czas. Zrezygnowałem z produktu Impact Wrestling, z kilku powodów... A Ty co oglądasz ?

uploadmen
23-12-11, 11:05
Oglądało się jak było się małym brzdącem teraz niestety, mnie to nie bawi. U nas ta dyscyplina nie jest tak popularna jak w Stanach.

Tulkas
23-12-11, 11:36
Oj zdziwiłbyś się :P
W listopadzie WWE zorganizowało tour brandu Smackdown po Europie. W hali ERGO ARENA w Gdańsku zasiadł komplet widzów i jednocześnie był to najlepszy wynik całej europejskiej podróży gwiazd Smackdown. A to, że wrestling nie jest tak popularny w Polsce jak w USA wynika z jednego prostego faktu. Wrestling sam w sobie wykluł się w Stanach Zjednoczonych, walczą tam amerykańskie gwiazdy, a programy są emitowane na bieżąco w amerykańskich telewizjach. W naszym kraju są transmisje prowadzone z 3-4 tygodniowym opóźnieniem ...

1Gboxer
23-12-11, 12:37
sry panowie, nie odbierzcie mnie zle, ale o co w tym caly wrestlingu biega?:)

Tulkas
23-12-11, 14:04
Takie małe reality show ...
Całe gale, od tygodniówek po PPV, są wyreżyserowane - każda gala, każda walka ma swój skrypt. Według scenariusza odbywają się storyliny, feudy (konflikty) dwóch lub więcej wrestlerów. Nie brakuje też ciekawych i efektownych akcji, niebezpiecznych popisów, krótko mówiąc - każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)

1Gboxer
23-12-11, 18:34
Hmm, a nie jest to przypadkiem wprowadzenie do przemocy dla tych najmlodszych, potem zaserwuje im sie cos mocniejszego w postaci filmow, gier, telewizji etc.
Efekt-spoleczenstwe reagujace na jakies tanie bodzce, pozbawione zdolnosci analitycznego myslenia, podatne na manipulacje

Tulkas
23-12-11, 23:02
Produkty serwowane przez federację WWE są PG, czyli bez ograniczeń wiekowych. Impact Wrestling od TNA jest TV-14 (czyli od lat 14). Co do Twojej konkluzji ... nie zamkniesz dzieci w idealnym świecie bez przemocy. Na co dzień, w gazetach czy to telewizji, Internecie (o zgrozo!) słyszy się o większych brutalnościach tego świata... Na gale WWE przychodzą całe rodziny (co ma też swoje negatywne skutki). To raz. Dwa - mówisz o manipulacji - po części się z Tobą zgodzę, nie wszyscy potrafią odróżnić świat rzeczywisty od "wirtualnego". Polityka WWE nastawiona jest generalnie na jak najmniejszej ilości wrestlingu w wrestlingu... Chodzi o to, że cenzuruje zawodników podczas wypowiedzi (zakazuje używania niektórych słów - np. wrestler, Arm Brecker), to już nie jest wrestling w czystej postaci, a jak to oni nazywają ... Enterteinment. Publiczność to nie "fans", a "WWE Universe" i wiele, wiele innych. Długo by opowiadać ... Wszystko sprowadza się do kasy. Młodzi widzowie naciągają rodziców na koszulki, gadżety, figurki ... Stąd taka polityka.

1Gboxer
24-12-11, 07:37
no coz, kasa, sex(panienki sa?) i przemoc od malego

ps wiadomo ze nie uchronimy mlodych(nawet nie powinnismy, nawet agresja w odp. dawce nie musi byc jakos szczegolnie szkodliwa), ale przy takiej podazy przemocy w tak mlodym wieku, glownie dla kasy i oglupiania, nalezalobyby jednak cos z tym zrobic, moze okazac sie ze za pare lat bedziemy zarabiac na pokazywaniu publicznych egzekucji, na poczatek od lat 18, pozniej od 14 w wersji udawanej/rezyserowanej

Timmy2000
24-12-11, 18:17
Heh amerykański Wrestling fajnie pokazano w South Parku :P, polecam. S13E10 odcinek zatytułowany W.T.F.

Ja tego nie kapuje, nie rozumiem co ludzie w tym widzą, ale rzecz gustu. Odnośnie ogłupiania, przemocy itd. zgoda że jest wszędzie, różnica trochę w tym że w przypadku Wrestlingu jest to marketing i kierowanie celowo właśnie do młodocianych i dzieciaków.

Tulkas
24-12-11, 18:35
Amerykański wrestling mija się obecnie z pierwotnymi jego założeniami. Dla mnie jest to kolejny w miarę ciekawy serial z odrobiną pikanterii. To co obecnie serwują nam produkty WWE to komercha w czystej postaci. Oglądam to od dobrych kilku lat, jeszcze za czasów świetności WWF. Wtedy nie liczyła się kasa, a dobre show. Organizacja walk, hardcore, krew, zaskakujące storyliny, ciekawe i przede wszystkim wyraziste postacie - to tylko niektóre z wielu czynników, dzięki którym teraz zarabiają na samym marketingu.