PDA

Zobacz pełną wersję : Porno-tragedia gimnazjalistki na Google Videowizzard
22-02-07, 20:26
W serwisie Google Video znalazł się niedawno film, na którym 14-letnia dziewczyna, uczennica wrocławskiego gimnazjum, uprawia seks ze starszym od niej chłopakiem. Niestety, w ciągu kilku godzin film obejrzeli chyba wszyscy uczniowie szkoły - donosi portal Gazeta.pl

Link do filmu rozszedł się błyskawicznie pomiędzy gimnazjalistami. Niektórzy z nich twierdzą, że obraz był drastyczny, jednak dla wielu uczniów dziewczyna stała się pośmiewiskiem.

Odczuła to bardzo boleśnie w dniu, w którym nieświadoma całego zajścia pojawiła się w swojej szkole. Była wyśmiewana i obrażana. Nie pomogły jej tłumaczenia, że była pijana i została wykorzystana. W końcu dziewczyną zajęła się dyrektorka szkoły i zgłosiła całą sprawę na policję, która ma dokonać analizy materiału oraz ustalić kto nagrał i umieścił film w Sieci.

Psycholog wypowiadający się dla portalu Gazeta.pl uważa, że dorośli powinni dać uczniom gimnazjum jasny sygnał, iż to, co zrobiono tej dziewczynie jest złe, a sprawców nagrania "powinna spotkać nie tylko przewidziana prawem kara, ale i najboleśniejszy społeczny ostracyzm."

Wydaje się, że powinno zwrócić się uwagę także na inny wymiar tej sytuacji. Całe to zajście powinno stanowić także przestrogę dla innych, szczególnie młodych osób, którym czasem brak wyobraźni. W dobie internetu informacje nie tylko szybko rozprzestrzeniają się, ale sieć WWW daje także ogromne możliwości wglądu w nasze życie. Im wcześniej zaczniemy zastanawiać się nad konsekwencją swoich czynów (np. nadmiernym piciem alkoholu), tym lepiej.

netox
08-03-07, 07:36
słyszałem juz o tym wogole coraz wiecej takich afer wychodzi na swiatło dzienne, co tu sie dzieje w tym kraju :/

Arczimodo
08-03-07, 08:54
Nie no zal.pl poprostu ;P

zido19
08-03-07, 10:37
co powaliło tych ldzi niemogom tego robić w prywatności a morze ich ktoś wkopał pogarda dla frajerów :spiderman:

Arczimodo
08-03-07, 11:41
Sory za offtop, ale zido19 - wypadałoby troche poćwiczyć ortografię....

netox
15-05-07, 11:59
wogole takich rzeczy to ja nie chcialbym widziec wogole a ktos to wrzuca :/

Virtual Machine
15-05-07, 19:28
Jaki link do tego filmu :D ? Nie, no żart. To jest wielka tragedia dla tej dziewczyny, tym bardziej, że ktoś to jeszcze umieszcza w internecie. Jakbym dorwał takiego typka to wiadomo ................

Radzio
15-05-07, 19:46
Czy ta gównażeria nie wie, że takie działania mogą doprowadzić do samobójstwa tej dziewczyny? Totalny brak wyobraźni...

xavi89
15-05-07, 19:53
Gorzej niż źle z polską młodzieżą, może nawet poprę kiedyś Giertycha w działaniach ;P Gościu, który to umieścił w necie zrobił większą krzywdę dziewczynie, niż gościu, który jak dziewczyna sama mówi zmusił ją do stosunku, naprawdę żal mi tej dziewczyny :unhappy:

THS
15-05-07, 19:57
jest powiedzienie:

"jak czegoś nie ma w internecie to tego wogóle nie ma"

sprawdza sie po raz kolejny :D

Enjama
15-05-07, 20:37
powinni byc surowo ukarani :/ jak mozna dawać na neta taki film czy oni nie wiedzą że zniszczyli jej calkowicie opinie ...

xavi89
15-05-07, 20:41
opinie to mało powiedziane, gorzej z jej życiem .... :sexygirl:

kingst0n
16-05-07, 17:55
Nikt jej nie kazał uprawiać seksu w wieku lat 14 z przygodnie spotkanym kolegą. Może was to zaboli ale powiem szczerze - ani mi jej nie żal, ani nie uważam że należy się jej jakieś współczucie. Dziecko lat 14 które rżnie się po pijaku (przepraszam za wyrażenie, celowo tak ostro) to już nie dziecko tylko, rzekomo, dorosły człowiek. Ponosi więc odpowiedzialność za swoje czyny oraz powinna mieć świadomość tego co robi i jakie mogą być konsekwencje.

Śmieszne jest takie rozdwojenie jaźni w mediach: była wystarczająco dorosła żeby się upić i poszaleć z kolegą, ale jak to wyszło na jaw to nagle z dorosłej stała się małym, biednym zaszczutym dzieckiem któremu ktoś zrobił krzywdę. Śmiechu warte.

Nawiasem mówiąc - aleście temat odgrzebali...

tyr4
16-05-07, 20:14
nie miala 15 lat, wspolczucie dla napalonego nastolatka ktory skorzystal z okazji i zaliczyl lachona, zwlaszcza ze jest dowod gwaltu na dziecku ?

ciekawe czy bedzie przed sadem tlumaczyc ze pijana byla, bez obrazy ale widac ze glupi jak ch*j

kingst0n
16-05-07, 20:23
Jak nie miała 15 lat to co robiła pijana na imprezie gdzieś w środku nocy? Dzieci śpią o tej porze, a takich pseudo-przyzwoitek prawo nie powinno chronić. Sytuacja jest naganna, ale ostatecznie sama jest sobie winna - dobrze wiadomo na czym polegają imprezki na które zaprasza się małolaty. I nikt mi nie powie, że nie wiedziała gdzie i po co idzie.

Napalonych kretynów nie brakuje nigdzie - nawet na środku ulicy. Każda matka i każdy ojciec mają psi obowiązek chronić dziecko i interesować się z kim przebywa i w jakim środowisku się obraca. Za całą tą sytuację winiłbym w kolejności: dziewczynę, jej rodziców, wychowawców, a na końcu tego napalonego. Oczywiście gdyby miała np. 10 lat to napisałbym zupełnie co innego...

Castiel
16-05-07, 22:28
rozrywkowa dziewczyna, małolata na imprezie i są skutki, napisane jest w artykule, że była wbrew własnej woli wykorzystana, idąc na tą imprezę wyraziła po części zgodę, najprawdopodobniej gdy ten chłopak do niej się dobierał to nie miała żadnych sprzeciwów, dopiero gdy to wyszło na jaw to zrobiła z siebie ofiarę

takie jest moje zdanie, może trochę okrutne, wydaje mi się, że taki był właśnie przebieg tego zdarzenie

kingst0n
18-05-07, 15:40
Dokładnie tak uważam. 100% racji - problem powstał nie tyle w momencie gdy ktoś się do niej dobrał (co tak naprawdę wcale jej nie przeszkadzało moim zdaniem bo dobrze wiedziała czego oczekiwać po takich imprezkach) tylko w chwili gdy w ogóle POSZŁA na tę imprezkę, do czego przecież nikt jej nie zmuszał i nic się tu nie stało wbrew jej woli.

Świetna nauczka na przyszłość. Również przyznaję, że dość brutalnie do tego podchodzę ale tylko dlatego że faktycznie - na 99% nie byłoby słowa o całej sprawie gdyby nie ten film, możliwe że "wykorzystana" była już dziesiątki razy wcześniej i nie miała nic przeciwko dopóki sprawa nie przebiegła po jej myśli. Zrobiła więc z siebie bidulkę, cichą myszkę i straszną ofiarę gwałtu z udziałem kamerki, a media od razu to nagłośniły bo temat gorący i nośny. Tak jakby panowie dziennikarze i inni nie wiedzieli co dzieje się np. w klubach w każdy weekend - małolat tam na pęczki i naprawdę ciężko powiedzieć czy ma skończone 14, 15 czy 16. Skąd się tam biorą? Zmusza je ktoś? I gdzie WTEDY jest ktoś, kto dopilnuje porządku?

Pozwala się na chlanie, narkotyki i ogólnie bezstresowe wychowanie to są i skutki. Seksik w szkółce nie jest tu żadną anomalią tylko następstwem tego. Chociażby w Niemczech statystyki są po prostu porażające - warto się zapoznać bo w PL będzie to samo niebawem.