PDA

Zobacz pełną wersję : KSW - Konfrontacja Sztuk Walki - Temat ogólny

TurboMASSS
02-12-09, 18:24
Już 11 grudnia pewnie sporo osób wie.Kolejna walka stulecia...
Obstawiamy kto kogo zgniecie.Pewnie dużo ludzi będzie za dominatorem lecz Najman też ma mocne strony.Wyraźcie opinie.:sneaky:]:->

Wojtaz87
02-12-09, 18:27
Ta walka to będzie profanacja tego sportu... lecz z dwojga złego wybieram Pudziana.
Podaj mocne strony Najmana? :D

spawn77
02-12-09, 18:29
taa ńejman bardzo inteligentny chłopak ,.pokazał to bigbrothervip

wercoikasten
02-12-09, 21:27
To będzie walka tytanów Najman vS Pudzian ostatnio oglondalem na Polsat Sport Walke Najmana i powiem wam ze było nie ciekawie bije się typ jak jakiś podwórkowy

bubbson
02-12-09, 21:35
Ja stawiam na Najmana lol , a tak na powaznie mysle ze Pudzian spokojnie da mu rady mimo ze w tym sporcie zbyt duzego doswiadczenia nie ma

Kamil164
02-12-09, 21:56
ja mam nadzieje, ze walka bedzie trwala wiecej niz minute i Najman nie da sie sciagnac do parteru. Wtedy bedzie mysle na co popatrzec:)

sanek77
03-12-09, 04:42
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22996/najman-pudzian_ksw_470.jpeg

Mistrz świata strongmanów Mariusz Pudzianowski zmierzy się w ringu z bokserem Marcinem Najmanem. Pojedynek według zasad MMA (mieszane sztuki walki) odbędzie się 11 grudnia w Warszawie podczas "Konfrontacji Sztuk Walki". Obaj zawodnicy nie darzą się sympatią, dlatego podczas wtorkowej konferencji prasowej nie zabrakło uszczypliwości i docinek.

- Pudzianowski ma wiele do stracenia, nigdy nie stoczył żadnej oficjalnej walki bokserskiej, dlatego zamiast tego pojedynku powinien spróbować czegoś lżejszego, może na przykład... badmintona - powiedział Najman, który wręczył Pudzianowskiemu rakietki do badmintona.

Na ripostę najsilniejszego człowieka na świecie nie trzeba było długo czekać: - Mógłbyś pójść do Częstochowy na kolanach i się pomodlić... Nasza konfrontacja będzie wyglądać jak zderzenie malucha z lokomotywą. A co do wątpliwości Najmana, stoczyłem sporo walk na ulicy, a MMA to prawie jak bitwa uliczna, więc niech się o mnie nie martwi. Dawałem sobie radę - odparł Pudzianowski.

Z pewnością potyczka Pudzianowskiego z Najmanem, znanym m.in. z występu w programie reality show, to spore - jak na polskie warunki - wydarzenie medialne. - Pudzianowski powiedział kilka słów za dużo i czas aby go z nich rozliczyć - zapowiedział Najman. Z kolei strongmen odpowiedział: - Nie wchodzę do ringu, aby głaskać rywala. Dla Najmana mam jedną radę - więcej pokory. Gdybym miał porównać tę walkę z występami w rywalizacji strongmenów, byłby to rzut workiem... - żartował siłacz.

W Warszawie odbyło się również oficjalne ważenie. Pudzianowski waży prawie 140 kg, a Najman niewiele ponad 100 kg. - Ale jak powiedział były trener Tysona, zawodnik ważący ponad 90 kg jest w stanie znokautować każdego innego" - tłumaczył Najman. - Ale tobie do Tysona sporo brakuje - przekonywał swego przeciwnika Pudzianowski.

Zawodnicy walczący w MMA stosują techniki m.in. z boksu, kickboxingu, judo, zapasów itd. Od pięciu lat w Polsce organizowane są "Konfrontacje Sztuk Walki". Pudzianowski mówi wprost: "W sportach siłowych osiągnąłem wszystko, teraz to już tylko powielanie sukcesów. Treningi na macie podobają mi się coraz bardziej i zapewniam, że to nie będzie mój jedyny występ w MMA"
Nc5_Snw0KzQ&feature=player_embedded

ums2bJiLdHY&feature=player_embedded

N_KauTESLdI&feature=player_embedded

Stawiam na Pudziana mam nadzieję że zleje jak psa tego pupilka Kuleja.Gdyby chodziło o boks to miał bym wątpliwości ale to MMA więc wystarczy że Pudzian sprowadzi walkę do parteru i powinno być OK.

1Gboxer
03-12-09, 08:21
najman-kolejny produkt popkultury 21 wieku, nic nie umie, a wszyscy o nim trabia, zenada, a boxer z niego taki jak z koziej dupy traba, wawrzyk chyba juz to pokazal, ale nie, dalej lansuja tego idiote(a moze cwaniaka), jego poziom boxerski jest rowny poziomowi intelektualnemu pani rutowicz, no ale i tamta swiecila, teraz ten na potrzeby medialne, potem kopniak w dupe i wypierpapier dziadu ze sceny, no ale pare zloty zalapie po drodze, ktos tam go tez zapamienta, media tez cos trafia na blaznie(cwaniaczku), ktos tam go za boxera lub nawt TYTANA uzna, niezly tytan, hehe

ps najpierw chory obolaly czlowiek-Golota, teraz fircyk medialny, a gawiedz szaleje, who's next in line, show must go on?

BabciaZenobia
11-12-09, 07:27
najman-kolejny produkt popkultury 21 wieku, nic nie umie, a wszyscy o nim trabia, zenada, a boxer z niego taki jak z koziej dupy traba, wawrzyk chyba juz to pokazal, ale nie, dalej lansuja tego idiote(a moze cwaniaka), jego poziom boxerski jest rowny poziomowi intelektualnemu pani rutowicz, no ale i tamta swiecila, teraz ten na potrzeby medialne, potem kopniak w dupe i wypierpapier dziadu ze sceny, no ale pare zloty zalapie po drodze, ktos tam go tez zapamienta, media tez cos trafia na blaznie(cwaniaczku), ktos tam go za boxera lub nawt TYTANA uzna, niezly tytan, hehe

ps najpierw chory obolaly czlowiek-Golota, teraz fircyk medialny, a gawiedz szaleje, who's next in line, show must go on?

Powiem krótko kolega weteran wie co mówi nie trzeba wiecej dodawać co sie dzieje w kryzysie polskim :D

p.s stawiam i tak wszystko na dominatora,to jest fighter i sie nie zmieni , gorzej jak mnie nie mile zaskoczy...:wink::omg:

butan1
11-12-09, 08:53

zgadzam się w stu procentach. gdyby nie BB to mało kto w ogóle słyszałby o Najmanie. chłopaczek robi w okół siebie dużo szumu a jak już przyjdzie co do czego to się okazuje ile jest wart. a wart jest tyle co nic...jak w utworze Lady Punk... MNIEJ NIŻ ZERO!!!!!!!!!!!!

spawn77
11-12-09, 09:52
walka stworzona tylko i wyłącznie dla kasy
reszta to tylko niepotrzebny "dodatek"...

trance4life
11-12-09, 13:13
Mam nadzieje ze Pudzian da mu popalic bo najmana nie trawe uwaza sie za nie wiadomo kogo ,jesli pudzian pojdzie z nim w "parter" to moim zdaniem go rozniesie.

tmlolq
11-12-09, 13:51
Jestem za Pudzianem.

bartolomej
11-12-09, 17:14
Jestem za Pudzianem, ale nie lubie ich obu. :D Pudzian to wielki i powolny "bokser", a Najman zaś bokser wykreowany przez "Big Brothera". :)

1Gboxer
11-12-09, 23:11
hehe, i po przedstawieniu, blazen zblaznil sie ponownie, ale kaske przytulil, ludzie radoche mieli

szymono
11-12-09, 23:12
Wygrał ten kto miał wygrać. Brawo dla Pudziana

bartolomej
11-12-09, 23:14
Pięknie w 44s. A Najman tak go atakował słowami... Brawo Pudzian!

1Gboxer
11-12-09, 23:17
Tu macie nastepnego przeciwnika najmana

http://www.youtube.com/watch?v=jJ8CiyTpjUw

:))

A tak na serio to moze nastula kontra pudzian, szacunek dla pudziana za to ze nie jechal w pajaca najmana, nawet o odwadze wspomnial.

roberto1972
11-12-09, 23:24
Ma szczęście, że go nie zabił. W niedziele powinien Najman iść do kościoła i podziękować Bogu.

Staryh
12-12-09, 00:15
Myślałem, że go połamie w pół. On go zmiótł kopnięciem :P

igorr7
12-12-09, 00:17
Tak jak obstawiłem ze znajomymi.Pare złoty dojdzie.Ale Pudzianowski był dziś królem wieczoru i tego tygodnia.Na stronach P2P jest totalna fiesta na SB i forach.I dobrze bo jest się z czego cieszyć.Wygrał zasłużenie,ale na te kopnięcia to nie było by mocnego.Poszły z całego ciała nie z samej nogi.Najman nawet nie miał nic do gadania.Miał jaja że wyszedł na ring przeciw Pudzianowi.Ta siła musiała wkońcu wyjść.Jeszcze z 15-25 sekund i Najmana by chowali w poniedziałek w trumnie.A proboszcz w mojej parafii by śpiewał '"Dobry Jezu..." jako pieśń pogrzebową.niezłe kulomioty poszły prawie jak Sci-Fi,lepsze efekty niż w 2012 musze przyznać.

gutekCK1982
12-12-09, 00:34
Bo Najman myślał, że Pudzian będzie najpierw z nim rozmawiał. A ten go zaczął od początku bić.
Puszczą całość w spocie reklamowym przed teleexpresem i będzie git :P

Zrobił co miał zrobić.

Rusek90
12-12-09, 01:01
Od początku wierzyłem w Pudziana.
Wiedziałem, że jest sporo wolniejszy od Najmana i w parterze mniej "akrobatyczny" jak to można tak ująć, ale zrobił to co było jego zadaniem i jest super.

sanek77
12-12-09, 04:57
HG3AhUTtfzU

No to długo sobie Najman "Testosteron" ;D nie pohasał po ringu
Ale 50 tyś zarobił za te pare sekund
No ale już chyba temu panu dziękujemy

yarychon
12-12-09, 06:52
szkoda ze sedzia Pudzianowi przerwałtak szybko, mogł pozwolic jeszcze pare sekund potrenować Pudzianowi na worku treningowym:D

wykus
12-12-09, 08:28
To sędzia powinien wygrać walkę bo założył gilotynę Pudzianowi.

Messi4444
12-12-09, 08:57
szkoda że sędzia przerwał bo by go zabił.....brawo pudzian

bruder11
12-12-09, 09:23
heh komentator w 27 sekundzie wymiata ;D chyba, ze mi sie cos przesłyszało ;p

Ralf
12-12-09, 09:51
szkoda że sędzia przerwał bo by go zabił.....brawo pudzian

najman się poddał, uderzył trzy razy zewnętrzną częścią ręki o ziemię ;]

zig77
12-12-09, 12:20
najman się poddał, uderzył trzy razy zewnętrzną częścią ręki o ziemię ;]

No właśnie, Najman się poddał sam i to w momencie kiedy jeszcze nic wielkiego mu się nie stało. Dla Pudziana szacun, takiej agresji oczekiwałem, ma potencjał dominator.

Ghost76
12-12-09, 13:33
No Najman struś pędziwiatr :). W sumie czekałem tyle czasu na walkę, która trwała niecałą minutę :/ Myślałem, że ten Najman może coś tam zdziała, a tu kicha. Tylko nie wiem po co się tak odgrażał no ale cóż. Każdy mocny jest w gębie... Ale Pudzian jak zaczął atak to myślałem, że mu coś zrobi taki agresor mu się włączył. Najman miał farta, że sędzia go zatrzymał. W sumie wyglądało to jak walka dwóch gości przed jakimś barem. Moim zdaniem Pudzian bardziej by się nadawał na K1 (wiecie to co pokazują na Fightclubie na EuroSporcie). A tak w ogóle to żenująca była ta publiczność na gali. Same gwizdy jak nie wygrywał Polak i na Najmana (rozumiem, że za to co mówił należało mu się) ale mogli już by mu dać spokój po walce bo trzeba mieć jaja żeby z taką górą mięśni stanąć na ringu. Jeszcze Ci żenujący celebryci z Pirógiem na czele i Mroczkiem, którzy srali jak małe dzieci jak Pudziana widzieli. Najman jest ciotą ale szacunek mu się należy. Wg mnie...

^Mylo^
12-12-09, 14:28
Pudzian ma predyspozycje aby stac sie wielkim fight'erem. Pokazala to jego szybkosc we wczorajszej walce co mnie wogole zaskoczylo bo przy takiej masie rece mu lataly jak torpedy... Dajcie mu troche czasu na podszkolenie techniki a bedzie skladal przeciwnikow w kostke rubika :D

emes
12-12-09, 14:38
Wiedziałem, że jest sporo wolniejszy od Najmana i w parterze mniej "akrobatyczny"
Oj tu bym się nie zgodził. Padzianowski jest niesamowicie dynamiczny i rozciągnięty jak na swoją sylwetkę.
Jeszcze Ci żenujący celebryci z Pirógiem na czele i Mroczkiem
Wyjąłeś mi to z ust.. Pierwsze rzędy to żenada :mean:

1Gboxer
12-12-09, 14:44
Z tymi predyspozycjami to bym poczekal na normalnego przeciwnika, co do rak to machal nimi jakby oganial sie przed muchami, a rzucil sie bo nie byl pewien co sie stanie, poczul ze moze zakonczyc po kopniaku i tyle, dobry zawodnik bedac w sytuacji najmana na macie na bank nie poddalby sie, a moze i udaloby mu sie obalic pudziana, a napewno powalczyc w parterze, cos zrobic, takze poczekalbym na co najmniej przecietnego przeciwnika, bo najman takowym raczej nie byl

stillG
12-12-09, 15:24
W pewnej chwili myślałem, że Pudzian chce udusić Najmana. Jeżeli chodzi o low kicki w wykonaniu Pudziana to jestem pełen podziwu. Najman nic nie pokazał zresztą tak jak w poprzednich swoich walkach.

igorr7
12-12-09, 15:40
Ty chyba 1Gboxer w życiu nie oglądałeś pożądnego MMA i KSW...
Zauważ na jego motylki,duże barki i niezłą pajdę.Więc nie gadaj że walił jak by muchy odganiał.Bo tak naprawde Pudzian nie może inaczej walić bo ma zbyt dużą masę mięśniową i nie ma jak dotknąć nadgarskiem bicepsu.Zrób sobie takie przykładowe rozłożenie jego ręki...I wtedy pomyśl co napiszesz.Tak samo było z kopaniem,inaczej On nogi nie ułoży.Więc żadne Twoje "odganianie much" czy "mechaniczne tornado" to nie było.A poprostu strzały w mache i uda...Najman był przeciwnikiem,ale kompletnie nie spodziewał się takiego naskoku Pudziana na Niego i to z początku.A że dostał tyle piguł i 4 kopy,to tylko świadczy o tym że Pudzian był doskonale przygotowany i jest poprostu lepszy od Najmana o jakieś 3-4 razy.

ttoomm0
12-12-09, 15:44
Gratulacje dla Pudziana a jesli chodzi o sama walke to jak dla mnie to jedna wielka pomylka Poczekajmy na jakiegos godnego przeciwnika dla Pudziana zeby chociaz mozna piwko wypic podczas walki a nie jak teraz siadlem a tu koniec walki :)

Timmy2000
12-12-09, 17:57
Gratulacje dla Pudziana a jesli chodzi o sama walke to jak dla mnie to jedna wielka pomylka Poczekajmy na jakiegos godnego przeciwnika dla Pudziana zeby chociaz mozna piwko wypic podczas walki a nie jak teraz siadlem a tu koniec walki :)
hehe ja nie zdążyłem nawet nalać, usiadłem jak się walka zaczynała, po chwili otworzyłem puszkę zaczynam powolutku lać po ściance do szklanki i bum koniec walki

trance4life
12-12-09, 18:38
Ładnie go Pudzian pocisnął :) to było wiadome od poczatku ze wygra walka dawida z goliatem

1Gboxer
12-12-09, 19:43
Ty chyba 1Gboxer w życiu nie oglądałeś pożądnego MMA i KSW...
Zauważ na jego motylki,duże barki i niezłą pajdę.Więc nie gadaj że walił jak by muchy odganiał.Bo tak naprawde Pudzian nie może inaczej walić bo ma zbyt dużą masę mięśniową i nie ma jak dotknąć nadgarskiem bicepsu.Zrób sobie takie przykładowe rozłożenie jego ręki...I wtedy pomyśl co napiszesz.Tak samo było z kopaniem,inaczej On nogi nie ułoży.Więc żadne Twoje "odganianie much" czy "mechaniczne tornado" to nie było.A poprostu strzały w mache i uda...Najman był przeciwnikiem,ale kompletnie nie spodziewał się takiego naskoku Pudziana na Niego i to z początku.A że dostał tyle piguł i 4 kopy,to tylko świadczy o tym że Pudzian był doskonale przygotowany i jest poprostu lepszy od Najmana o jakieś 3-4 razy.

a ty ogladales te sama walke, bo ja zadnych strzalow w mache to nie zauwazylem, jedynie mlotkowanie lezacego( po uprzednich low kickach), nic nie umiejacego przerazonego najmana, i najman nie byl zadnym przeciwnikiem, tylko idiota(cwaniaczkiem) ktory swoja glupia gadka mial podgrzac walke po to zeby tacy eksperci jak ty jarali sie rzekomymi umiejetnosciami-ciosami pudziana. Z twojego postu wynika ze to raczej ty niewiele wiesz o porzadnych walkach-ciosach, takze przed telewizor, znajdz se ostatnia walke np fiodora i zobaczysz co to sa prawdziwe ciosy w mache

igorr7
12-12-09, 19:54
Cwaniakować,cwaniakował.Najman się bronił przed ciężką artylerią Pudziana.Ekspertem nie jestem.Tutaj nie było młotkowania,w boksie to by było ale nie w MMA.Tutaj to zwykłe trafienie.Bo tam się tak bije...Jak by nie miał umiejętnośći to by leżał Pudzian dziś z lodem przy twarzy i z przegraną walką.Więc raczej szacunek się należy dla Pudziana...

1Gboxer
12-12-09, 20:00
ja nie odbieram szacunku pudzianowi ale na podstawie najmana nie mozna nic jeszcze o nim powiedziec, co do mlotkowania to wlasnie ma ono miejsce w MMA a nie w boxie, to tak dla twojej wiadomosci na przyszlosc

ps podejrzewam ze najmana pokonalby nawet bez treningu

MARTEL
12-12-09, 22:29
Jak oglądałem to myślałem że ze śmiechu padnę , Najman jest mocny w gębie, Pudzian jesteś wielki

lastworld
12-12-09, 23:27
To bylo wiadome od poczatku,ze Najman dostanie manto porzadne,w koncu Pudzian jest najsilniejszym czlowiekiem na swiecie,i pokazal,ze nie bez powodu ma ten tytul

sanek77
13-12-09, 04:42
Uważam że teraz przeciwnikiem dla Pudziana powinien być Nastula.Wtedy byśmy zobaczyli co tak naprawdę jest wart Pudzianowski w MMA

^Mylo^
14-12-09, 20:48
Wolalbym zobaczyc walke Pudziana z Popkiem albo Bob Sappem;D A juz nie powiem z CRO COP'em :P

LepistoO
14-12-09, 20:54
A juz nie powiem z CRO COP'em http://www.torrentmania.info/../../images/emotki/tongue.gif

Widziałem co on odwalał na walkach ;o, z Pudziana by nic nie zostało ;], chciałbym zobaczyć taką walkę ;]

blekuza
26-12-09, 04:47
Z Pudziana bym jeszcze nie robił mistrza są naprawde lepsi

Neverland
26-12-09, 16:23
Z Pudziana bym jeszcze nie robił mistrza są naprawde lepsi

Dokładnie,niektórzy z Pudziana robia nie wiadomo kogo,przyjda lepsizobaczymy jak sobie poradzi,spokojnie.

copaccabana
26-12-09, 17:10
Ciekawe z kim stoczy następną walkę:
1) Paweł Nastula?
2) Rafał Dąbrowski?
3) Hong Man Choi?
4) Bob Sapp?:)

zxspectrum
26-12-09, 18:12
Bob Sapp i Cro'Cop to jest K1 a nie MMA...

Glorian
26-12-09, 19:41
Tyle się czekało na tą walkę, a była jak Gołota vs Adamek ;]

kiti99
16-01-10, 09:32
I co Pudzian znowu górą

sanek77
30-03-10, 04:55
Pudzian
kontra
Yusuke Kawaguchi

07 - 05 - 2010

Zapowiedź walki

nkAo8ggOz6U

Najbliższym rywalem Mariusza Pudzianowskiego w formule MMA, będzie Japończyk Yusuke Kawaguchi. Jego rodak Ryuta Sakurai zmierzy się z Mamiedem Chalidowem. Walki odbędą się 7 maja na XIII gali KSW w katowickim Spodku.
onet.pl

igorr7
30-03-10, 06:08
Przecież temu japońcowi łeb lata jak by ucięli łeb kurze...
Stawiam na Pudziana będzie pewnie szybszy silniejszy i mocniejszy.Ale to tylko moje domysły,co się okaże?hmmm,czas pokaże.

frodo123
31-03-10, 10:01
Jak dla mnie to byla kupa spiechu :)

kurar
23-04-10, 17:46
Ciekawe jak to wyjdzie bo technicznie pudzian nie powala

Ms.Dixson
06-05-10, 18:52
powiem tak niech zorganizują walkę Pudzian kontra John Cena i założę się,że do śmiechu by Pudzianowi nie było.

gutekCK1982
06-05-10, 20:22
XIII Konfrontacji Sztuk Walki

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24029/ksw_470.jpeg

PLAN IMPREZY:
XIII Konfrontacja Sztuk Walki rozpocznie się o godzinie 20.00. Transmisję na żywo od godziny 20 będzie można oglądać w Polsacie Sport zaś od 22:00 sygnał będzie dostępny również Polsacie otwartym.

Karta walk KSW XIII:

PIERWSZY ĆWIERĆFINAŁ
Daniel Tabera vs Grigor Aschugbabjan

DRUGI ĆWIERĆFINAŁ
Łukasz Skibski vs Attila Vegh

TRZECI ĆWIERĆFINAŁ
Antonio Mendes vs Wojciech Orłowski

CZWARTY ĆWIERĆFINAŁ
Jan Błachowicz vs Julio Brutus

FINAŁ TURNIEJU WAGI CIĘŻKIEJ
David Oliva vs Konstantin Gluhov

WALKA O TYTUŁ MIĘDZYNARODOWEGO MISTRZA KSW W WADZE ŚREDNIEJ
Krzysztof Kułak vs Vitor Nobrega

PIERWSZY PÓŁFINAŁ
Tabera/Aschugbabjan vs Skibski/Vegh

DRUGI PÓŁFINAŁ Mendes/Orłowski vs Błachowicz/Brutus

EXTRAFIGHT
Mariusz Pudzianowski vs Yusuke Kawaguchi

WALKA O TYTUŁ MIĘDZYNARODOWEGO MISTRZA KSW W WADZE PÓŁCIĘŻKIEJ
Mamed Khalidov vs Ryuta Sakurai

Zapowiada się kilka ciekawych walk. Zobaczymy ja tym razem zaprezentuj się pudzian.
Myślę, że walkę "wieczoru" wygra Mamed.

zelonator
06-05-10, 20:43
O niemal 17 kilogramów cięższy niż Japończyka Yusuke Kawaguchi jest przed piątkową walką MMA Mariusz Pudzianowski. Polak waży 128,3 kilograma. Rywal "Pudziana" liczy sobie "zaledwie" 111,5 kilograma. W ostatniej walce wystąpi Mamied Chalidow, który waży równe 85 kilogramów, czyli założone maksimum wagowe. Pół kilograma ponad waży Ryuta Sakurai, ale Polak zgodził się na walkę z zawodnikiem, który przekroczył limit.
Wyniki ważenia:

Ćwierćfinały turnieju wagi lekkociężkiej:
Daniel Tabera 94 kg - Grigor Aschugbabjan 94,9kg
Łukasz Skibski 91,2 kg - Attila Vegh 95,4 kg
Wojciech Orłowski 95.2 kg - Tomasz Molski 93,8 kg
Jan Błachowicz 94,6 kg - Julio Brutus 92,9 kg
Walka o pas mistrza KSW w wadze ciężkiej:
Konstantin Głuhow 104,7 kg - David Olivia 105,1 kg
Walka o pas mistrza KSW w wadze średniej:
Krzysztof Kułak 85,2 kg - Vitor Nobrega
Extra fight:
Mariusz Pudzianowski 128,3 kg - Yusuke Kawaguchi 111,5 kg
Walka o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej:
Mamied Chalidow 85 kg - Ryuta Sakurai 85,5 kg

Ciekawie się zapowiada.

grzemyslaw
06-05-10, 20:51
Stawiam Polska-Japonia 2:0 :D Co do reszty walk to sie za bardzo nie znam i nie wiem jak to będzie :)

michalrusiu
06-05-10, 21:06
Gdzie będzie transmisja na żywo? (Nie oglądam TV, więc nie wiem, ale akurat na KSW się skuszę:) )

kodd
06-05-10, 21:11
Gdzie będzie transmisja na żywo? (Nie oglądam TV, więc nie wiem, ale akurat na KSW się skuszę:) )

w pierwszym poscie tego tematu masz napisane. polsat sport, polsat i pewnie na ipla tez bedzie.

sanek77
07-05-10, 05:23
Pudzianowski - Yusuke Kawaguchi
Mamed Khalidov - Ryuta Sakurai

Dziś godz. 22:00 Polsat

emes
07-05-10, 19:34
Dziś godz. 22:00 Polsat
Czy walka Pudzianowskiego będzie dokładnie o 22 czy to jest orientacyjna godzina rozpoczęcia walki?

grzemyslaw
07-05-10, 19:38
Raczej orientacyjna. Wcześniej jest cała gala i nie wiadomo ile będą trwały walki :)

MastEr
07-05-10, 19:40
O 22 to chyba dopiero rozpoczyna się ta gala. Ma w niej być kilka walk, a Pudzianowski - Yusuke Kawaguchi, Mamed Khalidov - Ryuta Sakurai to walki wieczoru więc odbędą się one nie wcześniej jak po północy. (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi)

zelonator
07-05-10, 19:43
Gala już się zaczęła. Właśnie zaczyna się turniej KSW.

tasiu
07-05-10, 19:59
Transmisja live
http://www.justin.tv/tvjardello3#r=12ePpkk~

Póki co działa :wink:

grzemyslaw
07-05-10, 19:59
Transmisja jest chyba na Polsacie sport. Dla "zwykłych śmiertelników" na polsacie będzie transmisja od 22 :)
Edit: Dzięki Tasiu!

zelonator
07-05-10, 20:44
ten też działa: http://www.freedocast.com/ekstrakl15#player

Oglądam od 1,5h i zero problemów.

szymono
07-05-10, 23:18
Było troszkę cięzko ale Pudzian wygrał.

zxspectrum
07-05-10, 23:22
Ogolnie to niezla wiocha to cale KSW, z paroma wyjatkami.
Polsat tez ogolnie wymiata, walki trwaja ok 10min. i po kazdej walce 10-15min reklam.

Po tym co dzisiaj zobaczylem daruje sobie ogladanie tego cyrku.

sanek77
08-05-10, 04:55
Myślałem że Pudzian jest w trochę lepszej kondycji,a tu 3 minuty walki i facet wyglądał jak by za chwile miał umrzeć.W drugiej już tylko jechał na ambicji .To miała być rozgrzewka przed walka za 2 tygodnie w USA a był horror.

1Gboxer
08-05-10, 07:52
gala reklam rzeczywiscie wkur....., a co do pudziana to potwierdzilo sie ze nie bedzie mu latwo, boxersko jest fatalny, kondycja cienka, odpornosc na ciosy tez watpliwa, podejrzewam ze w 3 rundzie moglby lezec, chociaz ambitny jest, moze jednak cos zdziala, ale o fedorze to niech na razie jednak nie mysli bo bedzie kasacja i rodzice sie zalamia

bgszef
08-05-10, 14:56
silvia pudziana zabije

kodd
08-05-10, 15:47
silvia pudziana zabije

o nim mowisz ?
eUx9OE7DZAo

grzemyslaw
08-05-10, 19:27
Zgadzam się z wyjątkiem odporności na ciosy... przecież on tam raczej nic nie poczuł. Japończyk uderzył go pare razy i Pudzian nie wyglądał, jakby go to bolało. Po prostu po takim 3 minutowym ataku sie bardzo zmęczył. Zawiodła taktyka, bo Pudzian włożył wszystkie siły w początek. Myślał, że Japończyk nie wytrzyma, a temu jednak sie udało i reszta walki to już praktycznie sam klincz, bo obaj byli zmęczeni.

gutekCK1982
08-05-10, 20:56
Szkoda mi Sakurai-ego. Pokazał charakter i kawał dobrej walki, a oni dali remis.
Pudzian stracił dech już po pierwszych dwóch minutach. Trochę się przeliczył.
Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało. Chociaż jak nie poprawi wytrzymałości, to nie wróże mu nic dobrego.

Hebanito
12-10-10, 23:22
Szkoda mi Sakurai-ego. Pokazał charakter i kawał dobrej walki, a oni dali remis.

Widzieliście minę khalidova po walce? Albo był tak zmęczony, albo sam nie do końca zgadzał się z werdyktem...

uploadmen
22-09-11, 12:27
http://images40.fotosik.pl/1100/c94df13dc35764dc.jpg

Organizacja KSW ogłosiła oficjalnie datę swojego kolejnego dużego wydarzenia. Siedemnasta gala KSW odbędzie się 26 listopada po raz drugi w łódzkiej Atlas Arenie. Wcześniej w tej samej hali odbyło się ubiegłoroczne KSW 14. Jednocześnie opublikowano też pierwszych sześciu uczestników jesiennego show. W ringu KSW zaprezentują się czołowi polscy zawodnicy MMA: Mamed Chalidow (MMA 23-4-2, 1 w Rankingu PL), Jan Błachowicz (MMA 13-3, 1 w Rankingu PL), Michał Materla (MMA 15-3, 3 w Rankingu PL), Antoni Chmielewski (MMA 21-8, 4 w Rankingu PL), Artur Sowiński (MMA 11-5, 4 w Rankingu PL) oraz największa medialna gwiazda MMA w naszym kraju Mariusz Pudzianowski (MMA 3-2, 6 w Rankingu PL).

James Thompson (16-14) potwierdził na swoim facebooku, że na listopadowej gali stoczy rewanż z Pudzianem.

Wybiera się ktoś? czy po prostu zimne piwko i telewizor.

Martin92
22-09-11, 12:41
U mnie standard piwko and TV chyba ,że polsat będzie chciał mieć zapłacone za transmisję jak to było z Adamkiem
to wtedy na WWW sobie zobaczę;)

R83
22-09-11, 16:35
Raczej TV... I Materla będzie walczył... Miodzio :)

gutekCK1982
22-09-11, 21:32
Miałem jechać na Mameda, ale będę się chyba imieninował :)
Zobaczymy. Może imprę przewalę na kolejny weekend.

barteq
18-12-11, 22:11
a ja tak ogolnie uwarzam , ze cale te KSW jest robione tylko i wyłacznie pod kase ;)) khalidov sie marnuje w takiej federacji stac go na inna lepsza ;) oni co gale to maja coraz lepsze siedziby , i ogolnie , rozumiem trzeba sie rozwijac ;) tylko dlaczego na UFC tak nie pajacuja z wejsciami do klatki leci muzyczka i wszystko a tutaj jakiej ognie , laski tancza powalone ; ] i jeszcze brat pudziana i ogolnie jest koniec ^^