PDA

Zobacz pełną wersję : Kręgle (bowling)

Rumcajs
25-11-07, 19:19
Uwielbiam grać w kręgle, nie wiem jak inni.
Choć to niestety nie jest tanie ;/, ale wciągające. Najlepiej jak jest strike :) choć niestety trudno go zdobyć :(
Może jakieś rekordy macie swoje ?

Dla tych co chcą poczytać o tym:
http://www.martunia_82.webpark.pl/kregle/index.html

cavecave
10-01-08, 10:48
Kręgle są fajne i też chciałbym pograc i nie tylko w to...bo w golfa również....Niestety w mojej okolicy(zadupie) nie ma takich mozliwości i pozostaje tylko oglądanie tego w telewizji....

Tobiasz22
14-02-08, 09:17
kregle wcale takie droie nie sa, ja co jakis czas jezdze na nie i jak sie wybiore w 3 lub 4 osoby, tor wynajmujemy przykladowo na 2 godzinki to placimy ok 10zl od osoby, to mniej niz kino a zabawa jest przednia

Glen
14-02-08, 09:22
Ostatnio byłem na kręglach właśnie, imprezka firmowa, zanim tam dotarliśmy to już nieźle w głowie szumiało ale z tego co pamiętam to zabawa przednia :) a co do strike'ów to udało mi się to chyba za 3 albo 4 podejściem lol, pierwsze to oczywiście była rynna :)

kregle wcale takie droie nie sa, ja co jakis czas jezdze na nie i jak sie wybiore w 3 lub 4 osoby, tor wynajmujemy przykladowo na 2 godzinki to placimy ok 10zl od osoby, to mniej niz kino a zabawa jest przednia

U mnie w mieście jak się chcę wynająć tor np. w sobotę po południu czy pod wieczór to trzeba szykować za godzinę ponad 100 zł lekko, nie pamiętam już czy razem z wypożyczeniem trzewików czy bez heh, a tak w tygodniu w godzinach południowych to o ile pamiętam to nie przekracza ok. 60 zł za godzinę.

Phantom_Lord
08-05-08, 16:18
Jak na razie grałem tylko raz i powiem, że na tym na pewno nie poprzestanę. Bardzo mi sie spodobało, szczególnie jeśli jest większa grupa uczestników.

***Dragon***
24-07-08, 11:24
ja dużo gram w kręgle i jestem dobry byłem na zawodach i zajołem 2 miejce!!!

dn0.
24-07-08, 14:43
Gra na pewno wciagajaca, tez bardzo lubie sobie porzucac. Niestety nie za czesto bo jak napisal relik, kregle nie naleza do tanich sportow. Przy wiekszej liczbie uczestnikow jest sporo zabawy.
Osiagniec jako takich nie ma, bo gram wylacznie 4fun, dzisiaj taka pogoda brzydka trzeba bedzie pomyslec nad tym hehe.

pwky2k
24-07-08, 14:48
Grało się kilka razy :-)

A teraz z zupełnie innej beczki: czy na drugi dzień po tym jak pierwszy zagraliście w kręgle mieliście zakwasy w.. no cóż pośladkach ;-P. To chyba kwestia przenoszenia ciężaru ciała na jedną nogę i techniki :-D

A z tym strikiem to wcale nie jest tak ciężko.

dn0.
24-07-08, 14:58
Jest wiele czynnikow ktore wplywaja na rzut jesli chodzi o strike'a , na pewno sila i kierunek. Nie jest to proste bo wiele razy bylem wrecz przekonany ze zbije wszystkie, niestety chwile pozniej sie zawiodlem.

Jesli chodzi o zakwasy to tez zalezy ile gram, przewaznie ok 2h to jesli sie bardzo wczuje w gre to palce bola nie wiem dlaczego heh. Ale dupa to jeszcze nigdy ;-)

inciaaa
18-08-08, 22:29
no kregle są spoko ale jak dla mnie nie dłużej niż 2h i w fajnym towarzystwie . rekordów nie biłam bo to raczej gra la zabawy ale i tak fajne